Hry a hračky Puzzle a vkladačky Drevené puzzle

Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte Detské drevené puzzle - BABU

Predstavujeme Drevené geometrické puzzle od BABU. Tento jedinečný výukový nástroj je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí chcú svoje deti zabaviť a zároveň podporiť ich kognitívny a motorický vývoj. BABU puzzle, nie sú len obyčajnou hračkou, ale aj efektívnym nástrojom na podporu rozvoja logického uvažovania, jemnej motoriky a poznávania tvarov a farieb. BABU puzzle sú tvorené z 12 drevených prvkov rôznych veľkostí, farieb a tvarov. Každý prvok má svoje miesto na drevenej doske, ktorá slúži ako vzor na skladanie.

Vaše dieťa bude nadšene skúmať a hľadať správne umiestnenie každého prvku! Vďaka štyrom základným tvarom a farebným rámčekom pre každý z nich, sa vaše dieťa hravo naučí rozpoznávať tvary a farby. Uvidíte, ako sa s každým pokusom stane skladanie puzzle pre vaše dieťa jednoduchšie. BABU puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva, čím podporujeme znižovanie produkcie plastového odpadu a chránime tak naše životné prostredie. Vyberte pre svoje dieťa hračku, ktorá je nielen bezpečná a vzdelávacia, ale aj šetrná k našej planéte!

Neváhajte a objavte s nami kúzlo BABU - Drevených geometrických puzzle!

1. Podpora kognitívneho a motorického vývoja: BABU puzzle podporujú rozvoj logického uvažovania, jemnej motoriky a poznávania tvarov a farieb u vášho dieťaťa.

2. Výukový nástroj: BABU puzzle sú nielen zábavnou hračkou, ale aj efektívnym výukovým nástrojom.

3. Kvalitný materiál: Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré je bezpečné pre vaše dieťa a šetrné k životnému prostrediu.

4. Zábava a učenie v jednom: Vaše dieťa sa bude hravo učiť rozpoznávať a pomenovávať tvary a farby.

5. Zníženie produkcie plastového odpadu: Voľbou BABU puzzle prispievate k zníženiu produkcie plastového odpadu a chránite tak našu planétu.

Rozmer: 22 x 22 cm.

Materiál: drevo.

Odporúčaný vek: od 2 rokov.