Učebnice, slovníky Stredné školy Fyzika

Fyzika pro gymnázia

od Karel Bartuška; Emanuel Svoboda z vydavateľstva PROMETHEUS, spol. s r.o. 2009 CS jazyk

Fyzika pro gymnázia

Autor: Karel Bartuška; Emanuel Svoboda
Vydavateľstvo: PROMETHEUS, spol. s r.o.
Rok vydania: 2009
EAN: 9788071963837
ISBN: 978-80-7196-383-7
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 144x211x15 mm
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra

Viac o knihe Fyzika pro gymnázia (Karel Bartuška; Emanuel Svoboda)

Další z řady monotematických učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice, zpracovány podle tematických celků, lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 71,1 kB pdf 27.08.2013

Spev siren