Knihy beletria Biblia - kniha kníh

ISBN: 978-80-87904-59-6
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o knihe Bible

Mimořádně kvalitní a přesný překlad Bible do současné češtiny. Spolu s kralickým překladem bývá považován za nejpřesnější. První vydání Nového zákona v Českém studijním překladu vyšlo v roce 1994, celá Bible v roce 2009. Jde o dílo překladatelského týmu pod vedením Antonína Zeliny. Součástí překladu je i rozsáhlý aparát textových, historických a výkladových poznámek, které spolu se 70 stranami příloh a map nabízejí jedinečnou příležitost, jak proniknout do hloubky biblického poselství. V kapesním vydání je poznámkový aparát omezen jen na tři prvky. Překladatelé proto doporučují, aby si čtenář ke kapesnímu vydání doplnil i vydání s poznámkami.

Luxusní vydání v kapesním formátu je vázané v kůži, se zlatou ořízkou a zasunovacím pouzdrem. Součástí tohoto vydání jsou také orientační výřezy, které umožňují rychlé vyhledávání jednotlivých knih.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

BibleBispol Tricolor sviečka 170g Cactus flowBispol Tricolor sviečka Vanilka Orchidea 136 gDELTACO GAM-040, DUAL Držiak na monitory 13"-32"Bolsius vonná sviečka v skle Lavender 80 x 50 mmSviečka číslová "5" 75 mmGARMIN vysunutý držiak na bicykel (MTB)Moje najmilšieSprávne právo hmotné Všeobecná časťRaduga plus 2 příručka učiteleEnvironmentálne právo. Všeobecná a osobitná časťRukověť bojovníka světlaLukostřelecAmica suchý šampón na odmastenie vlasov 30 gMezi námi předškoláky pro děti od 5 do 7 let