Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Dane a účtovníctvo

Daňovníctvo

od Juraj Válek; Marcela Rabatinová; Denisa Ihnatišinová; Jana Kušnírová z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. september, 2023 SK jazyk

Daňovníctvo

Autor: Juraj Válek; Marcela Rabatinová; Denisa Ihnatišinová; Jana Kušnírová
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer SR s. r. o.
Rok vydania: september, 2023
Rok poslednej dotlače: marec, 2024
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 176,0x250,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-7676-736-2
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Daňovníctvo (Juraj Válek; Marcela Rabatinová; Denisa Ihnatišinová; Jana Kušnírová)

Učebnica Daňovníctvo prináša komplexný pohľad na daňovú politiku Slovenskej republiky. Je dielom kolektívu skúsených autorov z Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, katedry financií.Autori učebnice čitateľovi postupne odhaľujú podstatu fungovania daňového systému v Slovenskej republiky. Od daňových nástrojov, daňových princípov postupne prechádzajú k vysvetleniu aktuálnej štruktúry daňovej sústavy až po vybrané oblasti týkajúce sa správy daní. Súčasťou každej kapitoly sú aj príklady, prehľady, tabuľky a komparácie využívania nástrojov daňovej politiky štátu v rôznych obdobiach.Učebnica je spolu s nadväzujúcou zbierkou riešených a neriešených príkladov určená študentom 1. a súčasne 2. stupňa vysokoškolského vzdelávania ekonomického zamerania. Svojím obsahom však môže byť prínosom aj pre podnikateľské subjekty a odbornú verejnosť, ktorá sa zaoberá daňovou problematikou.

Oflajner
Spev siren