Knihy beletria Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Rybářské dopisy

od Milan Rozsypal z vydavateľstva Nakladatelství TRITON,s.r.o. september, 2023 CS jazyk

Rybářské dopisy

Autor: Milan Rozsypal
Vydavateľstvo: Nakladatelství TRITON,s.r.o.
Rok vydania: september, 2023
ISBN: 978-80-7684-210-6
Typ tovaru: DG
Rozmery: 150,0x210,0x18,0 mm
Žáner: Česká súčasná
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024

Viac o produkte Rybářské dopisy (Milan Rozsypal)

Rybářské dopisy vznikly kdysi, před desítkami let, jako lék na bolest z odloučení od bratra, který odjel na vojnu. Líčení dobrodružství při lovu ryb pomohlo oběma překonat těžký čas a zůstat ve spojení prostřednictvím krásného koníčku, který dokáže skutečný zázrak - zastavit rozjetý vlak našich životů a přenést nás do klidu říčních meandrů a zadumaných rybníků plných kaprů, cejnů, plotic, štik a okounů.

Nechejte se i vy unášet na vlnách starých rybářských příběhů, zaposlouchejte se do šumění řek i ticha noční hladiny a možná odhalíte tajemství tichých bláznů. S milovníky rybářského sportu se autor, známý rybář, podělí o vzpomínky na rybaření v našich revírech i zkušenosti s oblíbenými typy nástrah.

Rybářské dopisy (Milan Rozsypal)BENQ GW3290QT, LED Monitor 31,5", WQHD (Milan Rozsypal)BENQ EX240N, LED Monitor 23,8" FHD (Milan Rozsypal)GUZZANTI GZ 121, Výrobník ľadu (Milan Rozsypal)