Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Veštenie a veštby

Mayský kód

od Barbara Hand Clow z vydavateľstva Robert Němec-Pragma nakladat. 2008 CS jazyk

Mayský kód

Autor: Barbara Hand Clow
Vydavateľstvo: Robert Němec-Pragma nakladat.
Rok vydania: 2008
Rok poslednej dotlače: júl, 2012
ISBN: 978-80-7349-111-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140x207x24 mm
Podtitul: Zrychlení času a probuzení mysli světa
Žáner: ine

Viac o knihe Mayský kód (Barbara Hand Clow)

Mayský kód je hlboké skúmanie zmien v času a vedomia s blížiacim sa koncom mayského kalendára. Čas sa zrýchľuje, a dáva nám nové chápanie vesmíru. Na základe výskumu Carla Johana Callemana a myšlienok iných vedcov zaoberajúcich sa mayským kalendárom Barbara Hand Clowová skúma 16,4 miliardy rokov evolúcie, aby rozlúštila modely tvorenia na Zemi - myseľ sveta. Tieto veľké modely vyvrcholia v roku 2011 a potom počas roka 2012 nás budú inšpirovať výrazné astrologické vplyvy, aby sme dosiahli jednoty a osvietenie. Mayský kód ukazuje, ako časové cykly kalendára zodpovedajú dôležitým obdobím v evolučných databankách Zeme a galaxie Mliečna dráha. Táto štádia evolúcie sa zbiehajú v konečnom štádiu kalendára, obdobie rokov 1999 až 2011. Vojna a oddanosť teritóriu, zaobchádzanie so zdrojmi a oddelenie od prírody sú súčasti každodenných udalostí, ktoré musíme počas týchto pár krátkych rokov spracovať: dôkaz zužujúci sa špirály času, ktorý prežívame, keď sa čas zrýchľuje. Barbara Hand Clowová tvrdí, že naše osobné liečenie je najdôležitejším faktorom pri našej príprave na uskutočnenie tohto významného skoku vo vývoji ľudstva - o ktorom teraz hovoríme ako o prebudení Mysli sveta.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 118,9 kB pdf 27.08.2013

Svetlo v plameni