Knihy beletria Pre deti a mládež Fantasy, sci-fi, horory

Autor: Kiera Cassová
Vydavateľstvo: COOBOO
Rok vydania: október, 2023
Typ tovaru: viazaná s papier. poťahom s lam. prebal
Druh tovaru: Kniha
Jazyk: slovenčina
Rozmery: 145 x 205 mm
Žáner: fantasy, romantika, love story, román, YA fantasy, YA romantika
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 16.7.2024

Viac o knihe Tisíc úderov srdca (Kiera Cassová)

Láska má zvuk. Znie ako tisíc úderov srdca, ktoré bijú súčasne. Nový román bestsellerovej autorky série Selekcia.

Princezná Annika žije pohodlný život, no po smrti matky jej hrozí manželstvo bez lásky, ktoré dohodol jej chladný otec. Ďaleko za múrmi paláca, na okraji krajiny, ktorej Annikina rodina vládne, čaká Lennox na svoju chvíľu. Celý život zasvätil boju za svoj ľud a za zvrhnutie monarchie. Keď sa ich svety spoja, nedokážu na seba prestať myslieť. Annika celý život čakala na skutočnú lásku – čo sa však stane, keď ju pocíti k niekomu, koho nemôže mať?

Ukážka z knihy:

Vždy som zbožňovala zvonenie zvonov. Raz ma dokonca matka vzala až hore do zvonice a požiadala zvonára, aby mi ju poukazoval. Mohla som sa tých obrovských mosadzných kolosov dotknúť a dokonca mi dovolil potiahnuť aj za lano, no ukázalo sa, že som príliš malá na to, aby som ich rozzvonila. Keď sa ich zvuk začal od paláca šíriť do okolia, znamenalo to, že nastala príležitosť oslavovať; napríklad keď sa v kráľovskej rodine narodilo dieťa alebo vojsko vybojovalo dôležité víťazstvo, prípadne (a to bol jediný dôvod, keď som zvuk zvonov počula), v deň niektorého zo sviatkov.

Práve dnes bol Deň založenia a zvony zvonili na jeho počesť. Ktokoľvek v tej chvíli dovidel až k palácu, mohol nás vidieť na balkóne, ako mávame davu pod nami. Hoci to mohlo pôsobiť ako nepodstatná zábavka, práve vďaka týmto chvíľam ma ľud Kadieru vídaval a cítil, že mi na ňom záleží. Pozrela som sa do očí toľkým ľuďom; usmiala sa, keď mi posielali vzdušné bozky a dúfala, že si nikto nevšimne, že dnes dôvod na úsmev rozhodne nemám.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Tisíc úderov srdca (Kiera Cassová)