Knihy beletria Pre deti a mládež Súčasnosť a história

Autor: Kolektív
Vydavateľstvo: Lindeni
Rok vydania: október, 2023
Typ tovaru: viazaná s laminovaným poťahom
Druh tovaru: Kniha
Jazyk: slovenčina
Rozmery: 205 x 240 mm
Podtitul: Veľké myšlienky
Žáner: military, svetová história
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 16.7.2024

Viac o knihe Druhá svetová vojna (Kolektív)

Najdôležitejšie fakty o druhej svetovej vojne v bohato ilustrovanej encyklopédii.

Druhá svetová vojna bola najrozsiahlejší a po všetkých stránkach najdrahší ozbrojený konflikt v dejinách. Táto kniha zrozumiteľne približuje historické udalosti tohto obdobia z politického, taktického aj technického hľadiska. Ponúka výstižné vysvetlenia a dôvtipné ilustrácie či mapy najdôležitejších udalostí a míľnikov svetového vojenského konfliktu.

Či už ste laik, študent alebo historik, táto kniha vás určite má čím zaujať.

Odporúčaný vek: 15+

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Druhá svetová vojna (Kolektív)Cesta naprieč dejinami (Kolektív)Současná ruština - konverzace (Kolektív)Hravé úlohy z nemeckého jazyka pre deti 7-8 rokov (Kolektív)Biblia ekumenická s DT - hnedá (vreckový formát) 2023 (Kolektív)Bible (Kolektív)Bispol Tricolor sviečka 170g Cactus flow (Kolektív)Bispol Tricolor sviečka Vanilka Orchidea 136 g (Kolektív)DELTACO GAM-040, DUAL Držiak na monitory 13"-32" (Kolektív)Bolsius vonná sviečka v skle Lavender 80 x 50 mm (Kolektív)Sviečka číslová "5" 75 mm (Kolektív)GARMIN vysunutý držiak na bicykel (MTB) (Kolektív)Moje najmilšie (Kolektív)Správne právo hmotné Všeobecná časť (Kolektív)Raduga plus 2 příručka učitele (Kolektív)Environmentálne právo. Všeobecná a osobitná časť (Kolektív)Rukověť bojovníka světla (Kolektív)Lukostřelec (Kolektív)Amica suchý šampón na odmastenie vlasov 30 g (Kolektív)Mezi námi předškoláky pro děti od 5 do 7 let (Kolektív)