Knihy beletria Voľný čas a šport Ručné práce Vianočné a veľkonočné ozdoby, dekorácie

z vydavateľstva Readers Digest Výběr s.r.o. 2007 CS jazyk

z vydavateľstva Readers Digest Výběr s.r.o. 2007 CS jazyk

Vydavateľstvo: Readers Digest Výběr s.r.o.
Rok vydania: 2007
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 213x265x20 mm

Viac o knihe Udělejte si vánoce

Prinášame vám knihu UROBTE SI VIANOCE, ktorá vám poskytne inšpiráciu a nápady na zhotovenie mnohých pekných drobností, ozdôb i darčekov pre vás i vašich priateľov, takže vaše vianočné sviatky prežiari aj radosť z vlastných výtvorov. K výrobe mnohých z nich môžete prizvať aj deti alebo vnúčatá, spoločne strávené chvíle vás určite slávnostne naladia. Vlastnoručne vyzdobený byt potom na každého člena vašej rodiny i na každého návštevníka dýchne nevšedný atmosférou. Urobte si tento rok vianočnú výzdobu sami. Či už sú ručné práce vaším koníčkom, alebo máte chuť pustiť sa do nich úplne prvýkrát, táto báječná kniha sa vám v predvianočnom čase stane jedinečným pomocníkom a sprievodcom. Nájdete v nej návody na celý rad krásnych ozdôb na stromček, vianočných i novoročných prianí, roztomilých drobností, ktoré skrášlia váš domov i slávnostnú tabuľu, drobných darčekov pre vašich blízkych a skvelých laskomin pre hostí. U každého výrobku nájdete zoznam potrieb a farebné fotografie, ktoré vás povedú krok za krokom. Kniha Urobte si Vianoce naplní vaše sviatočné dni skutočnou radosťou.

Spev siren