Školské potreby Školské tašky Školské batohy

BAAGL Školský batoh Core Plus Numbers

z vydavateľstva PRESCO GROUP , spol. s.r.o.

BAAGL Školský batoh Core Plus Numbers

z vydavateľstva PRESCO GROUP , spol. s.r.o.

Výrobca: PRESCO GROUP , spol. s.r.o.

Viac o produkte BAAGL Školský batoh Core Plus Numbers

Školský batoh Baagl Core Plus Numbers.
Ergonomický školský plecniak CORE Plus je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Batoh do školy má polstrovaný, ergonomicky tvarovaný chrbát a medzi polstrovaním pružnú sieťku pre lepšie odvetrávanie chrbta. Ramenné popruhy sú polstrované, anatomicky tvarované a plne nastaviteľné ako hore u ramien, tak dole. Výškovo aj dĺžkovo nastaviteľný hrudný popruh pritiahne batoh bližšie k telu a tým prenesie váhu z ramien do panvovej oblasti – najstabilnejšej časti tela. Ergonomicky tvarovaný chrbát spolu s plne nastaviteľnými ramennými popruhmi, prsným pásikom a bočnými kompresnými popruhmi prispievajú k optimálnemu prispôsobeniu postave. Batoh je vyrobený z pevného, vodeodolného materiálu.

Školská taška má tri samostatne uzatvárateľné komory. Hlavná zadná komora je veľmi priestranná a vo vnútri je polstrované vrecko, ktoré je možné využiť pre 15" notebook alebo tiež pre ťažké učebnice popr. atlas, aby boli čo najbližšie k telu. V prednej komore je organizér vrátane vrecka uzatvárateľné na zips. Na prednej strane batohu je ešte jedno menšie vrecko na zips.Taška do školy má dve bočné vrecká z pružnej sieťoviny, ktoré sú vhodné pre fľašu na pitie.Na batohu sú reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.Školský batoh je veľmi ľahký, váži len 900 g.

Batohy radu CORE boli testované a certifikované v akreditovanom skúšobnom laboratóriu.

Základné prednosti školského batohu Baagl Core:
Trojkomorový ergonomický školský plecniak je vhodný od 3. triedy ZŠ.
Polstrovaný, ergonomicky tvarovaný chrbát spolu s polstrovanými, plne nastaviteľnými ramennými popruhmi a hrudným pásikom prispievajú k optimálnemu prispôsobeniu postave.
Batoh je veľmi ľahký - 900 g, a má vnútorné vrecko na notebook o veľkosti 15".
Na batohu sú reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť dieťaťa.

Zhrnutie:

ergonomický školský plecniak
polstrovaný, ergonomicky tvarovaný chrbát
polstrované, anatomicky tvarované a plne nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný opasok
reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť
výška postavy od: 130 cm
materiál: 100% polyester