Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Insight 2nd Edition Insight 2nd Edition Upper-Intermediate

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
EAN: 9780194265461
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: anglický
Rozmery: 210,0x297,0x7,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,14 bodov

Viac o knihe insight, 2nd Edition Upper-Intermediate Student's Book with Online Practice Pack - učebnica

Učebnica Insight druhé vydanie Upper-Intermediate Students Book with Online Practice v tlačenej forme je výborným pomocníkom na vyučovaní v škole, pričom úlohy v Online Practice sú skvelé na upevňovanie a opakovanie vedomostí a zručností získaných z školských hodín prostredníctvom zadaní na počítači. Tieto interaktívne cvičenia sú zamerané na prácu s gramatikou, slovnou zásobou a jazykovými zručnosťami.

Viac o novom vydaní Insight, 2nd Edition:

Druhé vydanie ponúka vylepšený a bohatý obsah, ktorý študentov zaujme a motivuje. Aktuálne témy sú jadrom každej lekcie, čím študentov zapája do súčasných problematík.

Insight 2nd Edition je podnetný kurz. Umožňuje študentom premýšľať o svete okolo seba. Pútavé reálne témy sú zamerané na Global Skills. Študenti získavajú pozitívny postoj k cieľavedomému a celoživotnému vzdelávaniu.

Texty podnecujú kritické myslenie a sú bohaté na informácie, inšpirujú študentov premýšľať o dôležitých témach.

Každá lekcia obsahuje aj články z rôznych kultúr sveta. Videomateriály rozvíjajú porozumenie a znalosti študentov o zvykoch, tradíciách a histórií iných krajín.

Slovná zásoba je rozsiahla. Je doplnená o tzv. Vocabulary Extra stránky, ktoré poskytujú študentom hlbšie vedomosti ako aj informácie o fungovaní jazyka a získavajú tak istotu pri jeho používaní.

Gramatické sekcie sú orientované tak, aby si študenti osvojovali pravidlá gramatiky a aktívne ju vedeli využívať.

Integrované stránky Skills pages pripravujú študentov na používanie anglického jazyka v reálnom svete.

Assess Your Progress je nová sekcia, ktorá podnecuje študentov k zodpovednosti za svoje učenie.

Obsahuje nové vylepšené cvičenia na písanie s jasnými modelovými textami zameranými na jazyk a organizačné prvky. Strategy boxes podrobne pomáhajú študentom zlepšiť svoje kľúčové jazykové zručnosti a rozvíjať sebadôveru.

Obsahuje nástroj Assessment for Learning, prostredníctvom  ktorého študenti získavajú pravidelné neformálne monitorovanie a spätnú väzbu získaných svojich vedomostí a zručností. Majú tak motiváciu k neustálemu dosahovaniu cieľov a zrýchľovať svoj pokrok.

Učitelia ocenia podporu Professional Development support, ktorá im pomôže hlavne na začiatku práce s novým Insight second edition.  Prostredníctvom videonávodov zistia ako pracovať s týmto novým kurzom, kde nájdu odborné rady a stručné usmernenia týkajúce sa kľúčových problémov. Získajú kľúčové návody na metodológiu práce.

Všetky digitálne materiály a zdroje sú dostupné cez Oxford English Hub.

Kľúčové vlastnosti Insight Second Edition:

• Zameranie na rozvíjanie globálnych zručností, ktoré študenti potrebujú na celoživotné vzdelávanie a dosahovanie úspechu.
  • Podnetné a informačne bohaté texty inšpirujú študentov ku kritickému premýšľaniu o súčasných témach.
  • Assessment for Learning je nové hodnotenie progresu s novými sekciami. Assess Your Progress sekcie v pracovnom zošite s cieľom povzbudiť študentov, aby prevzali zodpovednosť za svoje učenie.
  • Nové a vylepšené lekcie písania zahŕňajú jasné modelové texty, ktoré študentov prevedú procesom písania.
  • Sylabus slovnej zásoby podporovaný stránkami Vocabulary Extra.
  • Sekcie týkajúce sa gramatiky a stránky integrovaných zručností pripravujú študentov na používanie angličtiny v reálnom svete.
  • Online Practice ponúka ďalšie interaktívne aktivity na prácu s gramatikou, slovnou zásobou a zručnosťami.

Spev siren

insight, 2nd Edition Upper-Intermediate Student's Book with Online Practice Pack - učebnicaSúbor hudobných príkladov - pracovný zošit NotyOur World 1-3: Flashcards, including the Sounds of English