Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Bugs World Bugs World Level 2

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
18,- €*
Kúpou tohto produktu získate 0,77 bodov

Viac o produkte Bugs World Level 2 Storycards (Carol Read, Ana Soberón)

Každý príbeh je spracovaný na tzv. Story Cards vo formáte A4 (ku každému príbehu je ich 8, ako počet obrázkov v učebnici), kde na prednej strane je obrázok k príbehu a na zadnej strane text príbehu. Je to výborná pomôcka pre učiteľa, ktorá motivuje deti k sústredeniu sa na príbeh a vzápätí na jeho interpretáciu a dramatizáciu.

Všeobecný opis nového Bugs World:

Učebnica angličtiny Bugs World je určená pre deti vo veku od 6 rokov. Môžu s ňou pracovať úplní začiatočníci aj deti, ktoré si už základy angličtiny osvojili v predškolskom veku. Metodicky je učebný materiál navrhnutý tak, aby podporil úspešné osvojenie si jazyka deťmi s rôznymi schopnosťami učenia sa (mixed ability), zapojením všetkých detí aj vo väčších skupinách (inclusion) a učebnica spolu s pracovným zošitom poskytujú učiteľom aj deťom niekoľkonásobné utvrdzovanie a opakovanie preberanej látky. Toto je obzvlášť dôležité pri malých deťoch, ktoré síce, ako sa hovorí "nasávajú vedomosti ako špongia", ale tak isto rýchlo zabúdajú, a preto niekoľkonásobné opakovanie v rôznorodých aktivitách podporuje dlhodobejšie zapamätanie si.

Učebnica Bugs World 1 a 2 podporuje záujem a radosť z učenia sa angličtiny, vzbudzuje u detí ozajstnú túžbu rozprávať po anglicky. Učebnica učí deti skutočne komunikovať. Deti sa neučia iba izolované slová, básničky a pesničky, ale učia sa vyjadrovať svoje myšlienky pomocou veľmi jednoduchej angličtiny. Deti sa naučia jednoduchým spôsobom rozprávať o sebe, o svojej rodine, záľubách a témach, ktoré sa ich týkajú. Budú tiež rozumieť otázkam v angličtine a prirodzene na ne reagovať.

Nový jazyk je zahrnutý v kontexte prostredníctvom príbehov, čím vyvoláva u detí radosť a istotu v učení sa. Metodika vyučovania malých detí je prispôsobená tak, aby sa deťom vytváralo prostredie, v ktorom deti prirodzeným spôsobom prijímajú angličtinu. Do učebnice deti nepíšu, nekreslia, teda je možné ju opakovane používať s novými skupinami detí.

Všetky tieto činnosti sú súčasťou pracovného zošitu "Activity Book", kde deti nájdu aj vystrihovačky a kód k online materiálom, vrátane audio nahrávok a videí. Vďaka rôznorodej práci s cvičeniami v Activity Books deti zapájajú všetky zmysly a pracujú podľa pokynov učiteľa v anglickom jazyku (learn by doing).

Prečo si Bugs World zamilujú deti aj učiteľ?

Hlavnou postavičkou v učebnici je húsenica Colin a lienka Lucy, ktoré spolu s inými postavami (ďalšími chrobáčikmi a zvieratkami) prežívajú rôzne dobrodružstvá. V každej lekcii v príbehoch vystupujú vždy aj iné postavičky, napr. deti, alebo zvieratká. V učebnici sú veľmi zaujímavou a zábavnou formou zaradené jednoduché cvičenia, hry, pesničky, rýmovačky, maľovanky a iné aktivity, ktoré si deti obľúbia. Napr. na každej hodine, ktorá predstavuje novú slovnú zásobu, je zaradená hra Colin's What´s my Word. Každá nová lekcia začína pesničkou, v ktorej sú zahrnuté nové slovíčka z lekcie. Bugs Bingo je ďalšia aktivita, na ktorú sa deti vždy tešia.

Učebnica rešpektuje fakt, že u detí nie je možné očakávať, že sa sami budú učiť slovnú zásobu. Preto sú do učebnice zaradené pesničky a rýmovačky, ktoré nenásilnou a zábavnou formou umožnia deťom zapamätať si novú látku.

Bugs World Level 2 Storycards (Carol Read, Ana Soberón)Chémia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom (Carol Read, Ana Soberón)New Headway Intermediate Student's Workbook CD (Carol Read, Ana Soberón)Informatika s Emilom 4 - pracovný zošit (Carol Read, Ana Soberón)Big English Level 4 Activity Book - pracovný zošit (Carol Read, Ana Soberón)English Plus 3 Teacher's Book + Photo Resources (Carol Read, Ana Soberón)Spark 2 Interactive whiteboard software (pre interaktívne tabule) (Carol Read, Ana Soberón)