Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Traveller Plus Traveller Plus Intermediate B1

Traveller Plus Intermediate B1 Workbook - pracovný zošit

od H. Q. Mitchell Marileni Malkogianni z vydavateľstva MM Publications 2020 EN jazyk

Traveller Plus Intermediate B1 Workbook - pracovný zošit

Autor: H. Q. Mitchell Marileni Malkogianni
Vydavateľstvo: MM Publications
Rok vydania: 2020
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024

Viac o produkte Traveller Plus Intermediate B1 Workbook - pracovný zošit (H. Q. Mitchell Marileni Malkogianni)

Pracovný zošit Traveller Plus Intermediate B1 Workbook.

Všeobecný popis kurzu:

Jedna z našich najobľúbenejších sérií, ktorú milujú tisíce učiteľov a študentov na celom svete, bola aktualizovaná. Hoci stále obsahuje texty, cvičenia a prístup, vďaka ktorým bola v minulosti taká populárna, teraz ju nazývame Traveller Plus. Aktualizácia obsahuje digitálne materiály pre študentov, ako je platforma ELT, ako aj videá na upevnenie slovnej zásoby a gramatických štruktúr. Učiteľov poteší najmä precvičovanie gramatiky navyše, ktoré im dáva možnosť precvičiť si gramatiku podľa potrieb študentov.

Výhody dyslexie
Spev siren