Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Sebazdokonaľovanie

Prečo mi to nikto nepovedal?

od Dr Julie Smith z vydavateľstva Ikar, a.s. júl, 2023 SK jazyk

• Prečo mi to nikto nepovedal? (Dr Julie Smith)

Prečo mi to nikto nepovedal?

od Dr Julie Smith z vydavateľstva Ikar, a.s. júl, 2023 SK jazyk

Autor: Dr Julie Smith
Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
Rok vydania: júl, 2023
ISBN: 978-80-551-8903-1
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 125x200x34 mm
Žáner: Životná pomoc, psychológia
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024

Viac o knihe Prečo mi to nikto nepovedal? (Dr Julie Smith)

Ak zažívate ťažké obdobie, alebo si neviete dať rady so spracovaním niektorých emócií, klinická psychologička Julie Smith vám touto knihou môže zmeniť život. Vďaka nej zistíte, prečo sa cítite tak, ako sa cítite, a poradí vám, čo sa s tým dá robiť.

Vlastná myseľ nám často spôsobuje bolesť. Prehľadné diagramy v knihe vysvetľujú, prečo je to tak a čo s tým môžete urobiť. Keď raz pochopíte, ako myseľ funguje, získate príležitosť oslobodiť sa od negatívnych emócií. Osvojte si nápomocné techniky vizualizácie či správneho dýchania. Táto kniha sa pre vás stane kufríkom s náradím, po ktorom môžete siahnuť v náročných životných situáciách. Budete mať poruke všetky užitočné nástroje a vyberiete si tie, ktoré budú práve potrebné. Ak hľadáte okamžitú pomoc, nalistujte si kapitolu zameranú na problém, ktorému čelíte. Či už je to stres, zlá nálada, nedostatok sebavedomia či zármutok, dostanete presný návod, ako si v danej situácii poradiť a ako sa na všetko pozrieť z iného uhla pohľadu.

Máte právo cítiť sa dobre a byť so svojím životom spokojní. Autorka s množstvom skúseností z oblasti psychológie sa preslávila na sociálnych sieťach, na ktorých stúpol počet jej sledovateľov až na milióny. Výstižnými krátkymi videami o duševnom zdraví pomáha aj naďalej tým, ktorí to potrebujú. Je totiž presvedčená, že psychologické rady by nemali byť dostupné iba v odborných ambulanciách a na terapiách. Prístupné musia byť pre všetkých.

Z anglického originálu Why Has Nobody Told Me This Before vydaného vo vydavateľstve ?Michael Joseph preložila Zuzana Budinská. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. – v roku 2023.

Ukážka z knihy:

Po tých slovách ma začali štípať oči a naprázdno som preglgla. Na tvári sa mi zjavil široký úsmev. Už nejaký čas vnímala, že sa mení, a na tom stretnutí som to začala vnímať aj ja. Keď ku mne prednedávnom prišla prvýkrát, mala strach zo všetkého, čo ju čaká. Veľmi o sebe pochybovala a z toho dôvodu sa bála každej zmeny i každého kroku do neznáma. No už na tomto prvom stretnutí sa v nej čosi zlomilo. Nie však vďaka mne - nemám čarovný prútik ani nepoznám zaklínadlá, ktorými by som niekoho dokázala uzdraviť alebo niekomu zmenila život. Vôbec nebolo potrebné, aby sa táto mladá žena roky hrabala v minulosti a hľadala príčiny svojho stavu v ranom detstve. Mojou hlavnou úlohou, tak ako v prípade mnohých ľudí predtým i potom, bolo niečo ju naučiť.

Prečo mi to nikto nepovedal? (Dr Julie Smith)Zdivočelá země (Dr Julie Smith)AHA! Rodičovství - sourozenci (Dr Julie Smith)