Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Kid’s Box New Generation (3rd Edition) Kid's Box New Generation Level 1

od Sue Parminter, Caroline Nixon, Michael Tomlinson z vydavateľstva Cambridge University Press 2023 EN jazyk

Autor: Sue Parminter, Caroline Nixon, Michael Tomlinson
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2023
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 228x282x16 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,77 bodov

Viac o knihe Kid's Box New Generation Level 1 Teacher's Book with Digital Pack - metodická príručka (Sue Parminter, Caroline Nixon, Michael Tomlinson)

Metodická príručka obsahuje komplexné učebné poznámky a stránky učebnice ako referenciu, ako aj ďalšie aktivity, nápady pre triedu a jedinečný prístupový kód k digitálnemu obsahu, ktorý inšpiruje učiteľov aj študentov.

Všeobecný opis nového Kid's Box New Generation (3rd Edition):

Klasický Kid's Box vo vynovenom prevedení pre novú generáciu.

S Kid's Box sa po anglicky učia deti veľa rokov a preto prichádza vynovený a aktualizovaný, obohatený o množstvo zaujímavých digitálnych prvkov.

Maskman, Marie, Trevor, Monty, rodina Star a ich priatelia sú späť ako vaši lojálni asistenti v triede, aby pomohli poskytnúť novej generácii šťastný zážitok z učenia, plný lásky a humoru. Kurz, ktorý učitelia a študenti poznajú a milujú, je okamžite rozpoznateľný. Je len väčší, žiarivejší a, zjednodušene povedané, ešte lepší! Kid's Box New Generation je 7-úrovňový kurz všeobecnej angličtiny, ktorý prevedie študentov na úrovni A2 na konci úrovne 6. Je to tiež oficiálne overený prípravný materiál na skúšky so sylabusom, ktorý nasleduje po Cambridge English Qualifications for Young Learners.

Audionahrávky a gramatika

Pod vedením hlavných postáv, doplnené o množstvo audionahrávok a stránkami s pravopisom a novými videami pomáhajú začleniť fonetiku do lekcií angličtiny. Monty the mouse a Lock the detektív sa zamerajú na zvuky a tvorenie písmen, ktoré si žiaci potrebujú precvičiť v každej fáze svojho učenia.

Učenie o svete

Vďaka celému novému obsahu a dokumentárnym videám prinášajú sekcie CLIL do triedy angličtiny ďalšie predmety, čo znamená, že jazyk sa vyučuje v rôznych kontextoch. V priebehu kurzu uvidíte, že aktivity sú zmapované v Cambridge Life Competencies Framework, takže pri učení sa o svete vaši žiaci pracujú na zručnostiach, ktoré potrebujú, aby v ňom prosperovali.

Hodnoty a zodpovednosť

Deti si každý deň rozvíjajú svoju osobnosť a veľký podiel na tom má zmysel pre zodpovednosť voči sebe, druhým a svetu okolo nich. S postavami z kurzu, ktoré vám pomôžu (Trevor je troll, ktorý to myslí veľmi dobre), pomôžte svojim žiakom naučiť sa, ako mať pozitívne hodnoty vo všetkých situáciách, od starostlivosti o životné prostredie cez jedenie dobrého jedla až po férovú hru.

Príprava na skúšky

Príprava na skúšku je jemne začlenená do kurzu, aby sa žiaci zoznámili so scenármi skúšky prirodzeným spôsobom. Nové priečinky na skúšky na konci učebnice poskytujú možnosť výraznejšieho zamerania sa na prípravu na skúšku. Úrovne 1 a 2 sa pripravujú na začiatočníkov pred A1; Úrovne 3 a 4 sa pripravujú na A1 Movers; Úrovne 5 a 6 sa pripravujú na A2 Flyers.

Zábava a smiech

Koniec koncov, vyučovanie a učenie by malo byť príjemné. Príbehy hračiek, ktoré ožívajú, nešťastní detektívi a objavovanie starovekého sveta archeológom prinášajú do tohto zážitku zábavu, smiech a objavovanie. Na Trevorovej tendencii jesť ceruzky je niečo, čo ťa rozosmeje...

Výhody dyslexie