Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Insight 2nd Edition Insight 2nd Edition Intermediate

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
EAN: 9780194262569
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,64 bodov

Viac o produkte insight, 2nd Edition Intermediate Classroom Presentation Tools (for Workbook)

Pokyny na prácu s CPT na stiahnutie

Digitálny kód Classroom Presentation Tool WB ponúka elektronickú verziu pracovného zošita Insight, 2nd Edition Intermediate na prácu prostredníctvom interaktívnej tabule či dataprojektoru alebo na PC. Digitálna verzia je vhodným doplnkom na vyučovanie, obsahuje integrované audio nahrávky k posluchovým cvičeniam, doplnkové videá a množstvo interaktívnych prvkov ako písanie či poznámky.

Viac o novom vydaní Insight, 2nd Edition:

Druhé vydanie ponúka vylepšený a bohatý obsah, ktorý študentov zaujme a motivuje. Aktuálne témy sú jadrom každej lekcie, čím študentov zapája do súčasných problematík.

Insight 2nd Edition je podnetný kurz. Umožňuje študentom premýšľať o svete okolo seba. Pútavé reálne témy sú zamerané na Global Skills. Študenti získavajú pozitívny postoj k cieľavedomému a celoživotnému vzdelávaniu.

Texty podnecujú kritické myslenie a sú bohaté na informácie, inšpirujú študentov premýšľať o dôležitých témach.

Každá lekcia obsahuje aj články z rôznych kultúr sveta. Videomateriály rozvíjajú porozumenie a znalosti študentov o zvykoch, tradíciách a histórií iných krajín.

Slovná zásoba je rozsiahla. Je doplnená o tzv. Vocabulary Extra stránky, ktoré poskytujú študentom hlbšie vedomosti ako aj informácie o fungovaní jazyka a získavajú tak istotu pri jeho používaní.

Gramatické sekcie sú orientované tak, aby si študenti osvojovali pravidlá gramatiky a aktívne ju vedeli využívať.

Integrované stránky Skills pages pripravujú študentov na používanie anglického jazyka v reálnom svete.

Assess Your Progress je nová sekcia, ktorá podnecuje študentov k zodpovednosti za svoje učenie.

Obsahuje nové vylepšené cvičenia na písanie s jasnými modelovými textami zameranými na jazyk a organizačné prvky. Strategy boxes podrobne pomáhajú študentom zlepšiť svoje kľúčové jazykové zručnosti a rozvíjať sebadôveru.

Obsahuje nástroj Assessment for Learning, prostredníctvom  ktorého študenti získavajú pravidelné neformálne monitorovanie a spätnú väzbu získaných svojich vedomostí a zručností. Majú tak motiváciu k neustálemu dosahovaniu cieľov a zrýchľovať svoj pokrok.

Učitelia ocenia podporu Professional Development support, ktorá im pomôže hlavne na začiatku práce s novým Insight second edition.  Prostredníctvom videonávodov zistia ako pracovať s týmto novým kurzom, kde nájdu odborné rady a stručné usmernenia týkajúce sa kľúčových problémov. Získajú kľúčové návody na metodológiu práce.

Všetky digitálne materiály a zdroje sú dostupné cez Oxford English Hub.

Kľúčové vlastnosti Insight Second Edition:

• Zameranie na rozvíjanie globálnych zručností, ktoré študenti potrebujú na celoživotné vzdelávanie a dosahovanie úspechu.
  • Podnetné a informačne bohaté texty inšpirujú študentov ku kritickému premýšľaniu o súčasných témach.
  • Assessment for Learning je nové hodnotenie progresu s novými sekciami. Assess Your Progress sekcie v pracovnom zošite s cieľom povzbudiť študentov, aby prevzali zodpovednosť za svoje učenie.
  • Nové a vylepšené lekcie písania zahŕňajú jasné modelové texty, ktoré študentov prevedú procesom písania.
  • Sylabus slovnej zásoby podporovaný stránkami Vocabulary Extra.
  • Sekcie týkajúce sa gramatiky a stránky integrovaných zručností pripravujú študentov na používanie angličtiny v reálnom svete.
  • Online Practice ponúka ďalšie interaktívne aktivity na prácu s gramatikou, slovnou zásobou a zručnosťami.