Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Life Vision Life Vision Upper-Intermediate

z vydavateľstva Oxford University Press 2023 EN jazyk

z vydavateľstva Oxford University Press 2023 EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2023
EAN: 9780194081177
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,65 bodov

Viac o knihe Life Vision Upper-Intermediate Workbook + On-line Practice Pack (SK Edition) - pracovný zošit

Pracovný zošit Life Vision Upper-Intermediate Workbook with Online Practice (Slovak edition)obsahuje:

• úlohy a cvičenia k jazykovým zručnostiam, gramatike, slovnej zásobe a rozvoj Global Skills

• Vocabulary Booster a How to learn vocabulary – cvičenia navyše ku každej lekcii na rozvoj slovnej zásoby a stratégie, ako si danú slovnú zásobu efektívne osvojiť

• Review – zhrnutie lekcie

• Cumulative Review – zhrnutie doteraz prebraných lekcií

• Maturita Skills - cvičenia k maturite aj so stratégiami v slovenskom jazyku, ktoré študentov navigujú, ako správne postupovať pri riešení takýchto cvičení (autorka PedDr. Danica Gondová, PhD.)

• Maturita Speaking Trainer na podporu a rozvoj rozprávania

• anglicko-slovenský slovník s výslovnosťou

• Grammar reference umožňuje študentom preštudovať si gramatické pravidlá k preberaným javom

• Functions bank s užitočnými frázami a funkčným jazykom ku každej lekcii

• Writing bank s ukážkami a návodom, ako písať zadania, napr. esej, report, review a iné.

Viac o Life Vision:

Novinka Life Vision je zameraná na získavanie jazykových a komunikačných zručností v anglickom jazyku, ktoré sú podmienkou maturity z angličtiny ako medzinárodných skúšok. Slovná zásoba a obsah je zároveň orientovaná na praktické využitie v pracovnom aj súkromnom živote po škole.

Atraktívne témy, ku ktorým sú na internete dostupné ďalšie informácie, dávajú priestor na konverzáciu i ďalšiu prácu.

Slovná zásoba je vyberaná podľa aktuálnych požiadaviek z Oxford 3000™ and Oxford 5000™. To umožňuje študentom osvojiť si tie najpoužívanejšie a najužitočnejšie slová na každej úrovni jazyka podľa SERR, zároveň si osvoja ich používanie v komunikácií.

Kladie dôraz na dôkladné a konzistentné osvojovanie si gramatických javov a slovnej zásoby. Má moderný obsah, ktorí osloví dnešných tínedžerov.  Atraktívne doplnkové videá, moderné vlogy či interaktívne skúmanie tém cez Vision 3600 Interactive images vždy upútajú pozornosť študentov a pomáhajú im tak k trvalejšiemu získavaniu vedomostí a zručností.

Nový nástroj Assessment for Learning pomáha motivovať a usmerňovať študentov počas celého procesu učenia. Skúšobné testy pomáhajú študentom preveriť a zistiť či dosiahli svoj študijný cieľ, zároveň napomáhajú zvýšiť progres a vďaka tomuto neformálnemu sebahodnoteniu získavajú spätnú väzbu ich nadobudnutých vedomostí.

Life Vision a príprava na slovenskú maturitu:

Vocabulary Boosters, Grammar Booster a Grammar Reference – na podporu osvojenia si novej slovnej zásoby a gramatiky. Novinkou sú dve animácie, ktoré pútavým spôsobom vysvetlia v každej lekcií novú gramatiku.

Maturita Speaking Trainer – sú doplnkové strany v pracovnom zošite, ktoré sú zamerané na podporu rozprávania a získavanie tak komunikačných zručností.

Maturita Skills – tieto doplnkové strany v pracovnom zošite so stratégiami v slovenskom jazyku ukážu študentom ako správne postupovať pri maturitnej skúške na príklade vybraných cvičení a tak si osvoja zručnosti ako zvládnuť maturitu.

Online Practice – sú interaktívne cvičenia na rozvíjanie gramatiky, slovnej zásoby a zručností, ako čítanie a počúvanie s porozumením. Sú určené hlavne na domácu prácu študentov na počítači.

Spätná väzba pre učiteľa – učiteľ automaticky dostáva spätnú väzbu o percentuálnej úspešnosti študenta pri riešenie Online Practice úloh, i počet pokusov a čas, ktorý strávil pri danom cvičení.

Mediation activities – pomáhajú študentom pri vytváraní a prehlbovaní kľúčových jazykových zručností prostredníctvom úloh na tlmočenie rôznych informácií svojim spolužiakom, na zhrnutie témy, výkladu témy či poskytnutia vysvetlenia a pod.

Think and Share activities – sú orientované na rozvoj zručností analytického a kritického myslenia, poskytujú priestor na prezentáciu vlastných názorov študentov, aby si študenti vedeli svoje názory zdôvodniť, obhájiť a oponovať iným spolužiakom.

Vision 3600 Interactive images – sú úlohy, ktoré napomáhajú študentom rozvíjať si digitálnu gramotnosť a samostatnosť.

Global skills – aktivity na rozvoj kritického myslenia študentov prostredníctvom riešenia rôznych aktuálnych problémov. V lekciách sú zakomponované ako úlohy napr. successful teamwork, solving problems, cultural awereness, staying healthy, či online safety.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy