Knihy beletria Voľný čas a šport Šport a hry Futbal

Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanie

od Daniel Kollár z vydavateľstva RNDr. Daniel Kollár - DAJAMA apríl, 2023 SK jazyk

Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanie

Autor: Daniel Kollár
Vydavateľstvo: RNDr. Daniel Kollár - DAJAMA
Rok vydania: apríl, 2023
Rok poslednej dotlače: máj, 2024
Typ tovaru: Hry
Rozmery: 204x204x63 mm
Žáner: Šport & hry, Hry spoločenské
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024

Viac o produkte Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanie (Daniel Kollár)

Druhé vydanie obľúbenej spoločenskej hry so sveta futbalu, doplnené o otázky z majstrovstiev sveta v Katare 2022.

Prenesme sa na futbalový štadión a vychutnajme si nezabudnuteľnú atmosféru zápasov majstrovstiev sveta. V hre sa premeníme na futbalistov a našou úlohou bude pomocou vedomostí streliť čo najviac gólov do súperovej siete.

Čakajú nás dva hracie plány a je len na nás, ktorý z nich si pre hru vyberieme.

Nová zábavno-vedomostná spoločenská hra Majstrovstvá sveta vo futbale je určená všetkým futbalovým nadšencom nad 6 rokov, ktorým sa páči najpopulárnejší šport na svete a radi sa pritom hrajú. V hre sa premenia na futbalistov a ich úlohou bude pomocou vedomostí streliť čo najviac gólov do súperovej siete.
Hra obsahuje dva hracie plány.

Malí a veľkí futbalisti majú postupne k dispozícii 330 futbalových kartičiek a takmer 550 futbalových otázok.

5,0 z 5 (1x)

Jaroslav K. overený používateľ 13. júl 2023

Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanie (Daniel Kollár)Wimex Stolová sukienka PREMIUM 4 m x 72 cm béžová (1 ks) (Daniel Kollár)Wimex Slamky papierové rovné, biele 20 cm, O 6 mm (100 ks) (Daniel Kollár)Česká divadelní tradice: mýtus, nebo živá skutečnost? (Daniel Kollár)NIVEA Men Black&White Invisible Fresh Spray antiperspirant 150 ml (Daniel Kollár)