Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Patrick Melrose: Materské mlieko (1. akosť)

od Edward St. Aubyn z vydavateľstva Absynt 2022 SK jazyk

Patrick Melrose: Materské mlieko (1. akosť)

od Edward St. Aubyn z vydavateľstva Absynt 2022 SK jazyk

Autor: Edward St. Aubyn
Vydavateľstvo: Absynt
Rok vydania: 2022
EAN: 9788082032812
ISBN: 978-80-8203-281-2
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 130x197 mm
Žáner: Novely, poviedky, antológie
Poškodenie: poškodený obal
Dostupnosť: na sklade (1 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 2.9.2024
Patrick Melrose: Materské mlieko (1. akosť) (Edward St. Aubyn)

Dôvod zľavy: poškodený obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: poškodený obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Patrick Melrose: Materské mlieko (1. akosť) (Edward St. Aubyn)

Štvrté pokračovanie obľúbenej knižnej série Edwarda St. Aubyna o Patrickovi Melrosovi pred nami otvára dospelý život hlavného hrdinu.

Aký bude Patrick otec?

Patrick je zrelý štyridsiatnik. Jeho existenciu by tak už nemali vypĺňať drogy a šialenstvo. Mal by sa pozrieť životu priamo do očí a uvedomiť si svoju rolu rodiča. Patricka a jeho manželku Mary však celkom pohltí úzkostný strach z toho, že pri výchove svojich synov zopakujú všetky chyby rodičov a špirála sklamaní a utrpenia sa nikdy nepreruší.

Namiesto snahy byť dobrým otcom sa Patrick dostane do iného bludného kruhu alkohol, sebaľútosť, sklamanie. Popritom musí dohliadať na svoju matku Eleanor, u ktorej prepukla Alzheimerova choroba a rozhodla sa, že rodinný majetok prenechá pochybnému írskemu duchovnému menom Seamus.

V novele Materské mlieko sa Edward St. Aubyn vrátil k príbehu Patricka Melrosa po šestnástich rokoch. Vyslúžil si za ňu nomináciu na medzinárodnú Bookerovu cenu a kniha bola aj úspešne sfilmovaná. V roku 2018 z tejto série vznikol úspešný televízny seriál s Benedictom Cumberbatchom v hlavnej úlohe.Sériu Edwarda St. Aubyna o Patrickovi Melrosovi prekladá Milan Kopecký.

Odvaha k ľudskosti
Kruhy na vode

Patrick Melrose: Materské mlieko (1. akosť) (Edward St. Aubyn)To kura je T-Rex! (1. akosť) (Edward St. Aubyn)