Knihy beletria Pre deti a mládež Príroda

To je ale den! Jak se má bobek, pavouk nebo blesk

od Mike Barfield z vydavateľstva SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí apríl, 2023 CS jazyk

To je ale den! Jak se má bobek, pavouk nebo blesk

Autor: Mike Barfield
Vydavateľstvo: SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí
Rok vydania: apríl, 2023
ISBN: 978-80-276-0611-5
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 216,0x280,0x0,0 mm
Žáner: Lexikóny,encyklopédie
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024

Viac o knihe To je ale den! Jak se má bobek, pavouk nebo blesk (Mike Barfield)

Svět je plný fascinujících živočichů a rostlin, neuvěřitelných věcí i překvapujících přírodních dějů. Občas se jistě na leccos ptáš a někdy nedostaneš uspokojivou odpověď. Pokud tě tedy zajímá, co se třeba děje v lidském těle, jaká zvířata žijí kolem tebe, ale i v místech, která neznáš, jak fungují různé věci, jak to vypadá v polárních oblastech nebo ve Sluneční soustavě, pak je to pro tebe správná kniha. Místy tě jistě i překvapí. Tušíš třeba tohle? V tvém mozku přenášejí signály neurony, rychlost přenosu je až několik set kilometrů za hodinu a dohromady mají tolik energie, že by rozsvítily žárovku. A víš, že síť pavouka křižáka tvoří vlákno dlouhé 20 metrů nebo že brouk vrboun má zvláštní chutě a živí se zvířecím trusem? V knize všechno tak nějak ožije, s humorem a nadsázkou komentuje vlastní den, popisuje svůj vzhled i činnost, píše si tajné deníky… Jistě tě pobaví také vtipné komiksové kresby a komentáře i hlášky. A zároveň získáš důležité informace.

Výhody dyslexie

To je ale den! Jak se má bobek, pavouk nebo blesk (Mike Barfield)