Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Beehive Beehive Level 5

Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 26.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 2,44 bodov

Viac o produkte Beehive Level 5 Teacher's Book with Digital Pack - metodická príručka (Katie Foufouti)

Metodická príručka pre učiteľa Beehive Level 5 Teacher's Book with Digital Pack (s online kódom, ktorý je platný štyri roky, pre prístup k Classroom Presentation Tools - Student Book, Workbook, Phonics & Literacy, Online Practice and Teacher Resources).

Všeobecný popis:

Novinka Beehive je určená pre žiakov ZŠ, úroveň Starter až level 3 je vhodný pre deti vo veku 6 až 11 rokov, teda pre prvý až štvrtý ročník ZŠ.

Beehive kladie dôraz na vzájomnú spoluprácu žiakov v triede, čo im pomáha zlepšovať sa a tak dosahovať najlepšie výsledky. Jasne štruktúrované hodiny, zrozumiteľná gramatika, slovná zásoba, zábavné postavy a obsah reflektujúci reálny život s vzrušujúcimi projektmi zaručujú úspech žiakov pri testovaní.

Vychádza z overenej a úspešnej metodiky Family and Firends, pričom je rozšírená a oživená o moderné prvky, ako úlohy Team Up!, kde žiaci spoločne komunikujú a rozvíjajú svoje jazykové schopnosti, kreativitu, tímovú prácu a kritické myslenie. Aktivity Think, feel, grow  nabádajú žiakov, aby sa zaujímali o svoje okolie, vyjadrovali svoje myšlienky a pocity, pričom udržiavali svoju duševnú pohodu.

Pre učiteľov je neoceniteľnou pomôckou na prácu v triede balíček Assessment for Learning. Obsahuje rôzne funkcie, poznámky pre učiteľov, testy zamerané na priebežnú kontrolu a preverovanie pokroku prostredníctvom neformálneho hodnotenia, efektívnej spätnej väzby.

Pomoc na začiatku práce s Beehive môžu učitelia získať prostredníctvom podpory Professional Development support. Obsahuje vidonávody, prístup k dokumentom s odbornými radami a stručnými usmerneniami ku kľúčovým problémom a orientáciu na kľúčové problematiky. Všetky digitálne materiály a nápady sú prístupné na Oxford English Hub-e.

Classroom Presentation Tools

• Deliver engaging lessons - bring your coursebooks to life in the classroom. Simply present your learning resources on screen for highly engaging lessons either face to face or online.
  • Create an interactive learning experience - instantly play audio and video, launch fun activities and games, show answers, present scripts and expand images for discussion, all from the front of the class.
  • Save time and make lesson planning easy - quickly navigate to your ready to go lessons, add personalised notes and use the pen and highlighter tool to annotate the page. Prepare your lessons anywhere, even when you are offline.

Online Practice

• Save time with ready to go homework activities and extra practice aligned to your course.
  • Set clear practice by managing what your students see - lock and unlock units, lessons or individual activities.
  • Engage your students with videos, audio and various interactive activities with instant automated marking and awards.
  • Track and analyze your students' progress and scores using the integrated Gradebook with a variety of easy to use, visual reports that can be shared with students and parents.
  • Manage home-learning with confidence - quickly create classes, enrol your students, assign practice and communicate via the messages function and discussion boards.
  • Easy to access on desktop, tablet or mobile phone.

All your digital course materials and resources are accessed via the Oxford English Hub - a launch pad for learning.

Výhody dyslexie