Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Beletria Fantasy a Sci-fi

Mapa dní - Neobyčajné deti slečny Peregrinovej (1. akosť)

od Ransom Riggs z vydavateľstva Lindeni november, 2020 SK jazyk

Mapa dní - Neobyčajné deti slečny Peregrinovej (1. akosť)

od Ransom Riggs z vydavateľstva Lindeni november, 2020 SK jazyk

Autor: Ransom Riggs
Vydavateľstvo: Lindeni
Rok vydania: november, 2020
Typ tovaru: viazaná s laminovaným poťahom a prebalom
Druh tovaru: Kniha
Jazyk: slovenčina
Rozmery: 132 x 208 mm
Žáner: román, svetová beletria, horor, fantasy
Poškodenie: poškodená väzba
Mapa dní - Neobyčajné deti slečny Peregrinovej (1. akosť) (Ransom Riggs)

Dôvod zľavy: narazená väzba.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: narazená väzba.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe Mapa dní - Neobyčajné deti slečny Peregrinovej (1. akosť) (Ransom Riggs)

Jacob sa vracia na Floridu so slečnou Peregrinovou, Emmou a ďalšími neobyčajnými priateľmi. Chlapec, ktorý sa vždy považoval za vydedenca, má pomôcť neobyčajným čo najnenápadnejšie splynúť s obyčajnými. Neboli by to však neobyčajní, keby nenatrafili na zvláštnu stopu, ktorá ich privedie k Jacobovmu starému otcovi Abeovi. Objavia opustený podzemný bunker i zatajovanú minulosť. Jacob zisťuje, že po dedovi zdedil oveľa viac, ako si myslel. Že s jeho menom a postavením je spätých mnoho tajomstiev a poslaní.

Ukážka z knihy:

Je podivuhodné, čo sa myseľ odváži prijať a čo, naopak, prijať odmietne. Práve som prežil najneskutočnejšie leto, aké si vie človek predstaviť - navštívil dávne storočia, krotil neviditeľné príšery a zaľúbil sa do dievčaťa môjho deda, ktoré uviazlo v čase -, no až teraz, v tej najvšednejšej prítomnosti, na obyčajnom predmestí na Floride a v dome, v ktorom som vyrastal, som skutočne nemohol uveriť vlastným očiam.

Na béžovej pohovke sa rozvaľoval Enoch a popíjal kokakolu z tatovho pohára s logom jeho obľúbeného futbalového mužstva Tampa Bay Buccaneers; Olive si rozväzovala olovené topánky s úmyslom povoziť sa na stropnom ventilátore; kuchyňu okupovali Horace s Hughom, Horace si prezeral fotografie magnetkami pripnuté na dverách chladničky, Hugh hľadal niečo pod zub; Claire s oboma ústami dokorán zízala na obrovský čierny monolit televíznej obrazovky, ktorý zakrýval celú stenu. Bol tu aj Millard, o čom svedčili mamine časopisy o módnych trendoch v bývaní, ktoré sa vznášali nad konferenčným stolíkom a naoko samy sa listovali, na koberci odtlačok jeho bosých nôh. Stret svetov, ako som si ho tisíckrát predstavoval, no ani som len nesníval o tom, že by sa raz mohol uskutočniť. Nedalo sa to poprieť: moje Predtým a Potom sa zrazu stretli, v kolízii, akej by sa vyrovnala azda iba zrážka planét.

Millard sa mi už pokúsil vysvetliť, ako sa sem dostali, očividne bez najmenšej úhony a v bezpečí. Kolaps slučky v Diablovom slume, ktorý sa nám stal takmer osudným, akýmsi spôsobom zresetoval ich vnútorné hodiny.

Vila v Taliansku
Kruhy na vode

Mapa dní - Neobyčajné deti slečny Peregrinovej (1. akosť) (Ransom Riggs)