Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Rodina, zdravie a medicína Partnerské vzťahy, rodičovstvo

Dvojčata (1. akosť)

od Klára Rulíková Vítková z vydavateľstva Albatros Media a.s. december, 2016 CS jazyk

Dvojčata (1. akosť)

Autor: Klára Rulíková Vítková
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: december, 2016
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 167,0x225,0x0,0 mm
Podtitul: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova
Žáner: starostlivosť o zdravie dieťaťa, výchovní poradcovia, pre rodičov - ostatné
Poškodenie: poškodený obal
ISBN: 978-80-264-1346-2A
Dostupnosť: na sklade (1 ks)
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024
Dvojčata (1. akosť) (Klára Rulíková Vítková)

Dôvod zľavy: poškodený obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: poškodený obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Dvojčata (1. akosť) (Klára Rulíková Vítková)

Čekáte dvojčata? Připravte se důkladně na tuto dvojnásobnou radost! Jak nejlépe prožít těhotenství, co očekávat při porodu, možné komplikace. Rady pro výběr pomůcek, jak kojit a krmit dvojčata, vztahy s dalším sourozencem, jak dvojčátka vychovávat v různých věkových etapách (aby byla zachována jejich identita, aby nedošlo k jejich nevhodnému oddělování... ), školní docházka, puberta, mýty o dvojčatech, rady pro babičky a dědečky. Život s trojčaty.

Výhody dyslexie

Dvojčata (1. akosť) (Klára Rulíková Vítková)Nedeľný obed s rodinou a priateľmi (Klára Rulíková Vítková)Malý strašidelník (Klára Rulíková Vítková)Magické byliny (Klára Rulíková Vítková)Neviditelný život Addie LaRue (Klára Rulíková Vítková)Môj nevlastný brat (Klára Rulíková Vítková)Malí ľudia, veľké sny - Anna Franková (Klára Rulíková Vítková)Harry Potter: Stolné hodiny - Chrabromil (Klára Rulíková Vítková)Obrúsky PAW L 33x33cm Lavender in Bucket (Klára Rulíková Vítková)Obrúsky PAW L 33x33cm Beautiful Moments Silver (Klára Rulíková Vítková)Indulona telové mlieko Aloe Vera 400ml (Klára Rulíková Vítková)