Vyžiadať cenovú ponuku

Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2022
EAN: 9780194662222
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Ročník: 1. ročník
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,46 bodov

Viac o knihe Beehive Level Starter Activity Book (SK Edition) - pracovný zošit (Setsuko Toyama)

Slovenská verzia (s integrovaným anglicko-slovenským slovníčkom) Beehive Level Starter Activity Book (SK Edition) obsahuje úlohy a cvičenia na precvičovanie získaných vedomostí a jazykových zručností podľa učebnice Beehive Level Starter.

Všeobecný popis:

Novinka Beehive je určená pre žiakov ZŠ, úroveň Starter až level 3 je vhodný pre deti vo veku 6 až 11 rokov, teda pre prvý až štvrtý ročník ZŠ.

Beehive kladie dôraz na vzájomnú spoluprácu žiakov v triede, čo im pomáha zlepšovať sa a tak dosahovať najlepšie výsledky. Jasne štruktúrované hodiny, zrozumiteľná gramatika, slovná zásoba, zábavné postavy a obsah reflektujúci reálny život s vzrušujúcimi projektmi zaručujú úspech žiakov pri testovaní.

Vychádza z overenej a úspešnej metodiky Family and Firends, pričom je rozšírená a oživená o moderné prvky, ako úlohy Team Up!, kde žiaci spoločne komunikujú a rozvíjajú svoje jazykové schopnosti, kreativitu, tímovú prácu a kritické myslenie. Aktivity Think, feel, grow  nabádajú žiakov, aby sa zaujímali o svoje okolie, vyjadrovali svoje myšlienky a pocity, pričom udržiavali svoju duševnú pohodu.

Pre učiteľov je neoceniteľnou pomôckou na prácu v triede balíček Assessment for Learning. Obsahuje rôzne funkcie, poznámky pre učiteľov, testy zamerané na priebežnú kontrolu a preverovanie pokroku prostredníctvom neformálneho hodnotenia, efektívnej spätnej väzby.

Pomoc na začiatku práce s Beehive môžu učitelia získať prostredníctvom podpory Professional Development support. Obsahuje vidonávody, prístup k dokumentom s odbornými radami a stručnými usmerneniami ku kľúčovým problémom a orientáciu na kľúčové problematiky. Všetky digitálne materiály a nápady sú prístupné na Oxford English Hub-e.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Beehive Level Starter Activity Book (SK Edition) - pracovný zošit (Setsuko Toyama)Beehive Level 2 Activity Book (INT Edition) (Setsuko Toyama)