Hry a hračky Figúrky, postavičky, zvieratká Zvieratká

Ďalšie produkty zo série Zvieratko Flockies

Zvieratko Flockies Ľadový medveď Paula plyš 4 cm
Tm toys
Flockies je úžasná kolekcia zvieracích figúrok, ktoré spájajú zábavu so vzdelávaním. V každom balení nájdete jednu figúrku a zberateľský letáčik obsahujúci informácie o celej kolekcii a fakty o figúrke (zvieraťu). Na zozbieranie je 24 figúrok (dve z nich sú dostupné iba v sade so zberateľským kufríkom).   Materiál: plyš. Veľkosť: 4 cm.
Dostupnosť: na sklade
4,13 €*3,12 €