02 / 44 633 762

Ďalšie produkty zo série LEGO Gélové pero

LEGO Gélové pero - červené
SmartLife s.r.o. CS jazyk
Štýlové LEGO gélové pero nesmie chýbať na vašom stole. Súčasťou pera je LEGO doštička, pomocou ktorej môžete pero pricvaknúť napr. k LEGO puzdru, na svoj LEGO zápisník, či spojiť viac pier a žiadne tak už nestratiť.   Šírka hrotu: 0,7 cm.
LEGO Gélové pero - čierne
LEGO Gélové pero - fialové
LEGO Gélové pero - hnedé
LEGO Gélové pero - oranžové
LEGO Gélové pero - šedé
LEGO Gélové pero - svetlo fialové
LEGO Gélové pero - svetlo zelené
LEGO Gélové pero - zelené
LEGO Gélové pero s minifigúrkou, červené - 1 ks
SmartLife s.r.o. CS jazyk
Stylové LEGO gelové pero s minifigurkou nesmí chybět na vašem stole. Součástí pera je LEGO destička, pomocí které můžete pero přicvaknout např. k LEGO pouzdru, na svůj LEGO zápisník, či spojit víc per a žádné tak už neztratit. Šířka hrotu: 0,7 cm.
LEGO Gélové pero s minifigúrkou, modré - 1 ks
SmartLife s.r.o. CS jazyk
Štýlové LEGO gélové pero s minifigúrkou nesmie chýbať na vašom stole. Súčasťou pera je LEGO doštička, pomocou ktorej môžete pero pricvaknúť napr. k LEGO puzdru, na svoj LEGO zápisník, či spojiť viac pier a žiadne tak už nestratiť. Šírka hrotu: 0,7 cm.
Svetlo v plameni
VIna, ktoru nesies