Knihy beletria Pre deti a mládež Náučná literatúra

Ja som Hana

od Stanislava Čemeričková, Róbert Čemerička z vydavateľstva Snowball, s.r.o. 2022 SK jazyk

Ja som Hana

Autor: Stanislava Čemeričková, Róbert Čemerička
Vydavateľstvo: Snowball, s.r.o.
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 210x210 mm
Žáner: Deti a mládež
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Ja som Hana (Stanislava Čemeričková, Róbert Čemerička)

Tretí diel knižnej série „Veľkí ľudia z malej krajiny“ je venovaný dáme, pretože tak ako sa vyvíjal slovenský národ, vyvíjala sa aj naša spoločnosť a postavenie žien v nej.

Prečítajte si príbeh prvej slovenskej feministky – Hany Gregorovej. Bola to manželka Jozefa Gregora Tajovského a sama bola spisovateľkou. Mala neutíchajúcu potrebu vzdelávať sa a objavovať. Túžila po rovnoprávnosti a zapájaní sa do verejného diania spolu s mužským pokolením.

Odporúčaný vek čitateľa je 5 – 10 rokov. Knižka chce osloviť deti pútavou formou – množstvo krásnych plnofarebných ilustrácii doplnených textom. Cieľom je cez príbeh Hany priniesť najmenším čitateľom poznanie, poučenie a inšpiráciu. A vlastne aj tým veľkým.

Výhody dyslexie
Spev siren

Ja som Hana (Stanislava Čemeričková, Róbert Čemerička)Dinosaurium (Stanislava Čemeričková, Róbert Čemerička)