Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Manažment, riadenie, personalistika

7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem

od Leigh Branham z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2009 CS jazyk

7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem

od Leigh Branham z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2009 CS jazyk

Autor: Leigh Branham
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2009
ISBN: 978-80-247-2903-9
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170x240x15 mm
Podtitul: Jak rozpoznat první signály a jednat, dokud není pozdě
Žáner: Personalistika

Viac o knihe 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem (Leigh Branham)

Často má zamestnanec závažnejšie dôvody, ako je vyšší plat alebo lepšie príležitosti, prečo opúšťa vašu firmu. Viac ako 80% pracovníkov hovorí, že dôvodom nie je to, že na druhej strane plota je tráva zelenšia, ale je to prevaha negatívnych faktorov v ich súčasnej práci - od zlého vedenia cez nedostatok príležitostí alebo chýbajúce spätnej väzby až po strašnú firemnú kultúru. Táto pútavá knižka vám pomôže odhaliť faktory, ktoré tlačia vaše ľudí k iným dverám. Ukazuje, ako sa firmy a zamestnanci pohybujú medzi vzájomnými očakávaniami a realitou a aké sú varujúce signály nesplnených očakávaní. Ponúka mnoho praktických rád a návodov, ako postupovať a všetko dokladá na rade veľmi zaujímavých príkladov z reálnej praxe. V knihe, ktorá by nemala chýbať na stole žiadneho manažéra alebo personalistu, získate praktického radcu, ako udržať najcennejšie hodnotu svojej firmy - ľudský kapitál a stať sa vyhľadávaným zamestnávateľom.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem (Leigh Branham)ALBI Puzdro na doklady A4 - Avokádo ružové (Leigh Branham)