Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Dane a účtovníctvo

Daňový systém ČR 2022

od Alena Vančurová; Hana Zídková z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR, a.s. 2022 CS jazyk

Daňový systém ČR 2022

Autor: Alena Vančurová; Hana Zídková
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer ČR, a.s.
Rok vydania: 2022
ISBN: 978-80-7676-362-3
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Žáner: Literatúra faktu
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Daňový systém ČR 2022 (Alena Vančurová; Hana Zídková)

Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek, grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanějšího daňového systému České republiky. Velký důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu, autorky se snaží konstrukci daní podávat v souvislostech a s důrazem na logiku věci. Publikace umožní čtenáři i určitý nadhled a orientaci v působení daní a jejich konstrukčních prvků.

Snahou autorek bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku.

Publikace Daňový systém ČR 2022 vychází již pošestnácté, od jejího prvního vydání uplynulo už více než čtvrt století. Obě autorky již po mnoho let vyučují problematiku zdanění na vysoké škole, a jsou tedy schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky.

Jde o publikaci, která vycházela původně v nakladatelství 1. VOX a. s.

Spev siren

Daňový systém ČR 2022 (Alena Vančurová; Hana Zídková)