Knihy beletria Cestovanie a príroda Fotografické publikácie

Toulavá kamera 35

od Iveta Toušlová, Josef Maršál z vydavateľstva Edice České televize november, 2022 CS jazyk

Toulavá kamera 35

Autor: Iveta Toušlová, Josef Maršál
Vydavateľstvo: Edice České televize
Rok vydania: november, 2022
ISBN: 978-80-7404-364-2
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 175,0x240,0x0,0 mm
Žáner: Cestovanie, mapy
Edícia: Toulavá kamera

Viac o knihe Toulavá kamera 35 (Iveta Toušlová, Josef Maršál)

Chtěli byste se vydat po stopách zlatokopů, procházkou ptačím parkem nebo krajem Pyšné princezny? Kde najdete věž šikmější než v Pise a kde unikátní zoo plnou krokodýlů a želv? Rádi byste si prohlédli vesmírné kameny staré miliardy let? Milujete vláčky a umíte vytvořit modely ze stavebnice Merkur? Víte, jak si voraři vyráběli houžve?

Výlety za těmito a dalšími pozoruhodnostmi přináší další kniha reportáží z celé naší domoviny. Vánoční bonus vás zavede k největšímu slámovému betlému u nás.

Kniha z Edice České televize je tradičně vybavena fotografiemi, podrobnými mapami s nově přidanými QR kódy a praktickými informacemi.

Ďalšie knihy z edície Toulavá kamera

Toulavá kamera 7
Iveta Toušlová | Freytag-Berndt s.r.o (2008) CS jazyk
Sedmý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu obsahuje tradičních padesát zajímavých reportáží. Zavedou vás na neobvyklá místa celé České republiky – do hradů a zámků, netradičních muzeí nebo na malebné vrchy. Projdete se také historickými městečky a zavítáte k nejrůznějším unikátním přírodním i lidským výtvorům. Každou reportáž doprovázejí fotografie, přehledná...