Knihy beletria Voľný čas a šport Šport a hry Hokej

Rozmery: 230 x 290 mm
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 20.8.2024
69,- €*

Viac o knihe My sme Slovan (Kolektív autorov)

My sme Slovan nie je obyčajná športová encyklopédia, ani chronologická správa o storočnej histórii najznámejšieho slovenského hokejového klubu. Kolektív autorov – skúsených športových novinárov, publicistov a historikov – si pri príležitosti belasého hokejového jubilea dal náročnejšiu úlohu: prostredníctvom presnej stovky jedinečných príbehov o legendárnych hráčoch a tréneroch, slávnych víťazstvách, ale aj trpkých prehrách, o autentickej atmosfére celých období medzi svetovými vojnami, vo federálnej či slovenskej hokejovej lige alebo na medzinárodnej scéne vyrozprávať výnimočný príbeh klubu, ktorý spolutvoril dejiny slovenského hokeja a slovenského športu vo všeobecnosti.Vznikla tak kniha, ktorá sa dá prečítať takpovediac na jeden dych a zároveň sa k nej dá nespočetnekrát vracať. „Kniha kníh“ pre každého verného fanúšika Slovana,a tiež dôležité dielo, ktoré si nájde miesto v knižnici priaznivcov najrýchlejšej kolektívnej hry na svete.

5,0 z 5 (3x)

Jozef overený používateľ 23. december 2022
Je to vianočný dar pre synov. Knihu som si prelistoval, výborne písaná, vrátil som sa do svojich mladých rokov, keď bol Slovan na špici československého hokeja.
Marián overený používateľ 06. december 2022
Rýchlejšie doručenie som ešte nezažil, všetko prebehlo k mojej maximálnej spokojnosti.... ....aaa knižka určite poteší každého,hlavne Belasého fanúšika... množstvo krásnych fotografií a stručný popis k osobnostiam, ktoré sú popisované v knižke
preskoly.sk 08. december 2022
Ďakujeme krásne za milé slová, a veríme, že knižka naozaj poteší.
Lucia K. overený používateľ 28. december 2022
Svetlo v plameni
VIna, ktoru nesies

My sme Slovan (Kolektív autorov)