Knihy beletria Beletria Literárna biografia

Čo robí tento gombík?

od Bruce Dickinson z vydavateľstva GRADA Slovakia s.r.o. november, 2022 SK jazyk

Čo robí tento gombík?

Autor: Bruce Dickinson
Vydavateľstvo: GRADA Slovakia s.r.o.
Rok vydania: november, 2022
ISBN: 978-80-8090-419-7
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 145,0x205,0x0,0 mm
Podtitul: Autobiografia speváka heavymetalovej skupiny
Žáner: Memoáry, osobnosti a osudy
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 12.9.2024
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: zažltnuté strany. Cena zvýhodnenej knihy je 11,39 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Čo robí tento gombík? (Bruce Dickinson)

Bruce Dickinson je frontman skupiny Iron Maiden, ktorá predala viac ako 90 miliónov albumov a odohrala viac ako 2 000 koncertov po celom svete, čo z nich robí jeden z najúspešnejších rockových počinov všetkých čias. Bruce je skutočnou ikonou rocku a tiež jedným z najznámejších a najuznávanejších spevákov a skladateľov na svete. Okrem toho je aj kapitánom leteckej spoločnosti, motivačným rečníkom, pivovarníkom, spisovateľom, rozhlasovým moderátorom a filmovým scenáristom. Dokonca sa súťažne venoval i šermu. Vo svojej autobiografii rozpráva o svojom angažmáne v rôznych kapelách, predtým než sa pridal k Iron Maiden, ktorí ho preslávili. Iron Maiden vydali šestnásť štúdiových albumov, predali vyše 100 miliónov albumov a boli štyrikrát nominovaní na cenu Grammy. Bruce odhaľuje úprimne, odvážne, inteligentne a vtipne niekoľko fascinujúcich príbehov zo svojho života: tridsať rokov s Iron Maiden, sólovú kariéru, detstvo v excentrickom britskom školskom systéme, skúsenosti s prvými kapelami, ale aj nedávny boj s rakovinou.

Odvaha k ľudskosti
Kruhy na vode

Čo robí tento gombík? (Bruce Dickinson)