Knihy beletria Pre deti a mládež Rozprávky

Čobolievkovci

od Aňa Konrádová z vydavateľstva PARS ARTEM, Združenie internetových autorov december, 2022 SK jazyk

Čobolievkovci

Autor: Aňa Konrádová
Vydavateľstvo: PARS ARTEM, Združenie internetových autorov
Rok vydania: december, 2022
ISBN: 978-80-89939-43-5
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 205,0x210,0x10,0 mm
Žáner: Beletria (do 10 rokov)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Čobolievkovci (Aňa Konrádová)

Talentovaná spisovateľka Anna Konrádová sa nám prostredníctvom rozprávkovej publikácie rozhodla predstaviť imaginárny svet päťčlennej rodiny Čobolievkovcov a zároveň nás voviesť do humorného sveta jej úsmevných príhod. Hoci je knižka primárne určená pre menšie deti v školopovinnom veku, siahnuť po nej sa nepochybne oplatí aj ich starším rovesníkom. Jej štrnásť rozprávkových príbehov detského čitateľa už od prvej stránky zaujmú neodškriepiteľným čarom všedného života. Rodinné peripetie Čobolievkovcov sa nesú v znamení obyčajných udalostí, v ktorých však predsa len drieme kus akéhosi fascinujúceho pôvabu. Nečudo, veď je tu reč o epizódach, ktoré sú priam životne dôležitými medzníkomi v živote každého správneho dieťaťa. Rovnako intenzívne to prežíva aj nerozlučné súrodenecké trio v podobe Biba, Hajky a Mara Čobolievkových. Práve ono sa totiž musí deň čo deň intenzívne boriť so svojimi detskými radosťami i starosťami.... A ako sa ich neúnavné príhody napokon skončia? Dočká sa Hajka príchodu vytúženej zúbkovej víly? Naučí sa Bibo hrať na gitare, aby mohol dôstojne vystúpiť na školskom koncerte? A čo Maro, najmladší člen spomedzi tohto nezbedného trojlístka – podarí sa mu vypátrať svoj stratený nočný sen...?

Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nám môže poskytnúť iba pozorné a sústredené čítanie jednotlivých kapitol. Zahĺbme sa teda do ich obsahu a nechajme sa prekvapiť ich nevyzradeným tajomstvom... Judita Ďurčová

Ilustrácie: Igor Cvacho

Výhody dyslexie

Čobolievkovci (Aňa Konrádová)Jak poznat, když vám někdo lže (Aňa Konrádová)Hop objavuje svet pri lesnom potoku (Aňa Konrádová)Bugs Bunny 33cm plyšový (Aňa Konrádová)Maňásek plyšový Bugs Bunny 0m+ na kartě (Aňa Konrádová)