Vyžiadať cenovú ponuku
  Knihy beletria Pre deti a mládež Príručky a návody

Programovanie pre deti SCRATCH

od Matthew Highland z vydavateľstva Expol Pedagogika s.r.o november, 2022 SK jazyk

Programovanie pre deti SCRATCH

Autor: Matthew Highland
Vydavateľstvo: Expol Pedagogika s.r.o
Rok vydania: november, 2022
ISBN: 978-80-8091-760-9
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 192x236x10 mm
Ročník: 1. ročník, 2. ročník, 3. ročník, 4. ročník, 5. ročník, 6. ročník, 7. ročník, 8. ročník, 9. ročník
Predmet: Informatika
Škola: Základné školy
Žáner: Učebnice
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
17,- €*

Viac o knihe Programovanie pre deti SCRATCH (Matthew Highland)

Ponúka ľahko pochopiteľný úvod do programovania a vývoja videohier pomocou obľúbeného online programovacieho prostredia pre deti. Prvá časť obsahuje úvod do programovania a prostredia jazyka Scratch a druhá časť prináša návody na vytvorenie úžasných hier. Táto kniha naučí deti, aké zábavné a užitočné môže byť počítačové programovanie.

Pre mladšie deti (vo veku 6 – 8 rokov) autor odporúča, aby s nimi pracovali učitelia a rodičia. Deti od 8 rokov už dokážu s učebnicou pracovať samostatne.

Je vhodnou pomôckou na vyučovanie informatiky na 1. stupni ZŠ, je kompatibilná s prostredím programovacieho jazyka Scratch, na ktorý nadväzuje programovanie v jazyku Python na vyšších stupňoch vzdelávania.

Spev siren

Programovanie pre deti SCRATCH (Matthew Highland)Naučte sa tieňovať ceruzkou Zvieratá a vtáky - I (Matthew Highland)Fyzika pro gymnázia (Matthew Highland)Když úhoři táhnou a srnci říjí (Matthew Highland)Pearson English Kids Readers: Level 6 - Maleficent (DISNEY) (Matthew Highland)Rybájky & rybonmoty (Matthew Highland)Tolstois Bart und Tschechows Schuhe (Matthew Highland)Complete Key for Schools - Elementary Student's Book s kľúčom + CD (Matthew Highland)Obchodní angličtina. Zn. Podmínkou (Matthew Highland)First Friends 2nd Edition 1 iTools (Matthew Highland)Náuka o spoločnosti a občianska náuka - príprava na maturitu (Matthew Highland)Matematika 2 (Munkafüzet 2) (Matthew Highland)Česko-švédská konverzace (Matthew Highland)