Vyžiadať cenovú ponuku

Ročník: 1. ročník
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Náučná literatúra (do 10 r)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Naša cena 13,- €
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 30 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: pokrčené vnutorné strany. Cena zvýhodnenej knihy je 9,10 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe The Magic Kingdom 2 - pracovná učebnica (Eva Large)

Spoznajte svet angličtiny vďaka klasickým rozprávkam!

Pracovná učebnica The Magic Kingdom 2 je pokračovaním autorskej edície pracovných učebníc z angličtiny pre najmenších školákov. The Magic Kingdom 2 prináša 7 klasických rozprávok, v ktorom sa deti hrajú a zároveň sa oboznamujú s kalendárom, číslovkami, školskými pomôckami, hračkami, členmi rodiny či zvieratkami. Cestou po rozprávkovej krajine ich sprevádzajú veselé pesničky Spievanky a Zahrajka zo Spievankova, ktoré si vďaka prístupným QR kódom môžu vypočuť v škole, doma alebo na výlete.

Pracovná učebnica The Magic Kingdom 2 je vypracovaná s dôrazom na podporu prirodzeného záujmu detí o angličtinu. Cielene sa venuje rozvíjaniu cudzojazyčných zručností, aby žiaci rozumeli hovorenému aj písanému textu a vedeli samostatne komunikovať (slovom aj písmom). Na pestrofarebných stranách nájdu viacúčelové úlohy, ktoré neprecvičujú len angličtinu, ale aj postreh a motoriku (Zisti, ktorá cestička zavedie Janíčka a Marienku ku škole...). Zároveň rozvíjajú predstavivosť aj kreativitu (Dokresli rozprávkového draka podľa zadania. Obrázok vyfarbi...) a rozširujú všeobecný prehľad.

Pokyny k úlohám sú pre jednoduchšiu prácu s učebnicou uvedené v slovenskom jazyku. Deti v rozprávkovom kráľovstve nájdu sedem klasických rozprávok, ktoré im ponúkajú zábavu i nové vedomosti. V rozprávke O dvanástich mesiačikoch sa oboznámia s kalendárom. Kozliatka a vlk ich naučia pomenovať školské pomôcky a Janko Hraško im ukáže obľúbené hračky. Škaredé káčatko predstaví deťom svoju rodinu a vďaka rozprávke o Červenej čiapočke spoznajú časti ľudského tela. S Janíčkom a Marienkou si v Medovníkovom domčeku pomaškrtia na obľúbených jedlách a Vajce na vandrovke im rozpovie, aké zvieratká stretlo na svojej dobrodružnej ceste.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

The Magic Kingdom 2 - pracovná učebnica (Eva Large)Úvod do štúdia mediálnych produktov (Eva Large)Beyond B2 Teacher's Book Premium Pack - metodická príručka (Eva Large)