Učebnice, slovníky Vysoké školy Príprava na prijímacie skúšky na VŠ

Biológia súbor otázok na prijímacie skúšky

od Helena Mičková z vydavateľstva Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach 2022 SK jazyk

Biológia súbor otázok na prijímacie skúšky

Autor: Helena Mičková
Vydavateľstvo: Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: brožovaná
Žáner: Všeobecné a ostatné
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024

Viac o knihe Biológia súbor otázok na prijímacie skúšky (Helena Mičková)

Publikácia je určená záujemcom o štúdium na UPJŠ v Košiciach, Lekárskej fakulte v odbore všeobecné lekárstvo a zubné lekárstvo. Obsahuje 1500 modelových otázok z biológie, ktoré sú spracované v súlade so vzdelávacím programom na gymnáziách a ktoré tvoria podklady písomných testov na prijímacích skúškach. Otázky na prijímacích skúškach však nemusia presne kopírovať otázky v tejto publikácii. Odpovede na otázky sú riešené formou ponúkaných variantných odpovedí obsahujúcich správne aj nesprávne možností, pričom správne odpovede sú uvedené v kľúči na konci publikácie. Táto publikácia vám poskytne možnosť overiť si hĺbku a rozsah vašich vedomostí z biológie, ktoré ste nadobudli počas stredoškolského štúdia a zároveň vám uľahčí prípravu na úspešné absolvovanie prijímacej skúšky. Autori problematiku rozdelili do kapitol, čo vám umožní rýchlo sa zorientovať a zistiť, ktorej oblasti sa musíte v štúdiu viac venovať. Cieľom predkladanej publikácie je umožniť každému uchádzačovi, ktorý má o štúdium na lekárskej fakulte vážny záujem, dobre sa pripraviť na prijímacie konanie a v prípade prijatia, mať dobrý základ na štúdium daného odboru.

Spev siren

Biológia súbor otázok na prijímacie skúšky (Helena Mičková)