Učebnice, slovníky Základné školy České učebnice ZŠ

Žáner: Hudba, noty, libretá
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024

Viac o knihe Hudební nauka Klíček 3 (Eva Šašinková)

Hudební nauka Klíček 3 - pracovní učebnice hudební teorie 3. dílTato celobarevná hudební publikace pro ZUŠ a ZŠ je výjimečná svojí unikátní koncepcí. Každý díl je možno použít samostatně-má ucelenou formu, ale zároveň jsou všechny 4 díly zpracovány jako celek, takže studenti získají naprosto nenásilnou formou komplexní hudební základy. Krásné grafické zpracování umocňuje kvalitu této publikace, která má vnitřní listy s vyšší gramáží a obálku s laminací.

Publikace je určena pro 3. ročník ZUŠ, II. stupeň ZŠ a víceletá gymnázia.

Obsah: Notace, Tóny základní a odvozené, Psaní posuvek, Intervaly odvozené, Enharmonická záměna, Stupnice paralelní a stejnojmenné, Přehled durových a mollových stupnic, Mollový kvintakord, Mollové stupnice do 4 křížků, Harmonické funkce dur a moll, Mollové stupnice do 4 béček, Takt 2/2, 3/2, 6/4, 9/8, Rytmická cvičení, Hudební pojmy, Slovníček - italské hudební názvosloví.

Výhody dyslexie
Spev siren

Hudební nauka Klíček 3 (Eva Šašinková)Oxford Discover 2nd Edition 4 Classroom Presentation Tools (SB) (Eva Šašinková)Výtvarná výchova s metodikou, 1. diel (Eva Šašinková)SUROVINY pre 2. ročník UO cukrár (Eva Šašinková)Biológia pre gymnáziá - Praktické cvičenia a seminár I (Eva Šašinková)Obchodná prevádzka pre 1. ročník SOŠ pracovník marketingu a obchodný pracovník (Eva Šašinková)Podniková ekonomika pre 4. ročník pre ŠO obchodná akadémia (Eva Šašinková)