Knihy beletria Beletria Aforizmy, anekdoty

Žáner: Humor, satira
Tovar posielame do 5 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 22.8.2024

Viac o knihe Přijde pán k doktorovi - Nejlepší anekdoty o lékařích, léčení a pacientech (Budinský Václav)

"Spíte při otevřeném okně, jak jsem vám minule radil?, ptá se lékař pacienta. - Ano, pane doktore. - To je dobře. A ten zánět průdušek už zmizel? - Ještě ne, zatím jen peněženka, kabát a mobil."

Ve své nové knížce anekdot autor vybral a komentářem opatřil to nejlepší, co téma humoru o lékařích a léčení nabízí. I tentokrát se v knize shledáme s kapitolami, uvozujícími jednotlivá témata. Oddíly knihy se jmenují V ordinacích, V nemocnicích, V nemocničních pokojích, Oblíbené vtipy lékařů, Lékaři a blondýnky, Psychiatři a psychiatrická zařízení, Alkoholici a pijáci, Kameňáky a černý humor, Vybrané anekdoty z celého světa pro léčbu smíchem a Humorologie a humoroterapie.

Svetlo v plameni

Přijde pán k doktorovi - Nejlepší anekdoty o lékařích, léčení a pacientech (Budinský Václav)VIVAPHARM Kozí pleťový krém výživný s mliečnymi proteínmi 50 ml (Budinský Václav)Dixi Visage Výživný mandľový krém 50 g (Budinský Václav)Škola dobra a zla 4 - 1. časť (1. akosť) (Budinský Václav)Čarodol – Karpatský kníže (1. akosť) (Budinský Václav)Maľuj vodou - Disney Princezny (Budinský Václav)