Vyžiadať cenovú ponuku

Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie

Viac o knihe Gold C1 Advanced Course Book with Interactive eBook, Online Practice, Digital Resources and App, 6e (Sally Burgess, Thomas Amanda)

Gold New Edition sleduje rovnaký prístup ako predchádzajúce vydania, ale bola revidovaná a aktualizovaná na základe rozsiahleho výskumu s používateľmi na celom svete.

Pomáha učiteľom poskytovať podnetné hodiny bohaté na diskusiu s cielenou prípravou na skúšky. Každá úroveň série ponúka silný dôraz na komunikatívnu prax a rozvoj prirodzených rečových schopností, aby si študenti vybudovali sebadôveru na skúšky aj mimo nej.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Gold C1 Advanced Course Book with Interactive eBook, Online Practice, Digital Resources and App, 6e (Sally Burgess, Thomas Amanda)Súbor 24 kariet  - zelenina (Sally Burgess, Thomas Amanda)Biológia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázia (Sally Burgess, Thomas Amanda)