Knihy beletria Dejiny a fakty Životopisy, autobiografie

Autor: Matthew Dennison
Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: február, 2022
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 145,0x230,0x0,0 mm
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024

Viac o knihe Kráľovná (Matthew Dennison)

Pre milióny ľudí na celom svete je britská kráľovná Alžbeta II. stelesnením monarchie. Na trón nastúpila v roku 1952 a tento rok oslávila platinové jubileum, vládne teda dlhšie než ktorýkoľvek iný žijúci panovník. Jej panovanie zahŕňa takmer celé povojnové dejiny Británie − od čias pred veľkou hospodárskou krízou tridsiatych rokov 20. storočia až po éru covidu-19. Matthew Dennison ponúka detailný a zasvätený pohľad na Alžbetin životný príbeh od detstva, dospievania až po panovanie v ére bezprecedentných seizmických zmien. S dôvernou znalosťou zaznamenáva radosti a triumfy, ale aj sklamania a útrapy kráľovského života. Táto kniha čitateľa presvedčí, že pozornosť verejnosti si Alžbeta zaslúži nielen pre svoje postavenie, ale aj ako výnimočná osobnosť.

Výhody dyslexie
Spev siren

Kráľovná (Matthew Dennison)Vojna Windsorovcov (Matthew Dennison)Code Green B1+ Audio CD(2) (Matthew Dennison)Code Red B2 Student's Book - učebnica (Matthew Dennison)Super Minds, 2nd Edition Level 4 Workbook with Digital Pack - pracovný zošit (Matthew Dennison)