Knihy beletria Voľný čas a šport Zvieratá a chovateľstvo Kone

Žáner: Kone
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 30.7.2024

Viac o knihe Není to jen o výhrách (Jane Savoie)

Jane Savoie, světově známá drezurní jezdkyně, trenérka a koučka, ve své knize představuje nástroje a inovativní myšlenky na téma sebezdokonalování. Dělí se s čtenáři o své nápady, které použila v praxi, aby pomohly zvládat problémy nejen jí, ale i jejím studentům, jejichž úroveň sahá od mírně pokročilých až po účastníky olympijských her.

Kniha obsahuje nepřeberné množství nápadů, které vám pomohou vypořádat se s vašimi „mentálními strašáky“. Najdete v ní tipy, jak si udržet motivaci, ukotvit pozitivní emoce, cenzurovat svou mluvu, řídit své dominantní myšlenky, přeprogramovat si svůj „mentální počítač“ pomocí vizualizace a vnitřní řeči, vyrovnat se se strachem nebo jak změnit svůj přístup – a to je jen několik příkladů z mnoha. Kniha také rozebírá jedenáct různých vlastností, které jezdcům brání v tom, aby si svůj sport (ale i život) plně užívali. Jedná se o vlastnosti, jako je nejistota, frustrace, netrpělivost, napětí, pochybnosti, arogance, náladovost a pesimismus.

Tato kniha je nezbytná pro každého, kdo se zajímá o koně, ale zároveň se na té či oné úrovni potýká s negativními pocity a frustrací z pomalého posunu ve svém jezdeckém umění.

Vila v Taliansku
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Není to jen o výhrách (Jane Savoie)