Hry a hračky Spoločenské hry, karty Kartové hry

Sherlock Holmes: Trojitá výzva (SK edícia)

Sherlock Holmes: Trojitá výzva (SK edícia)

Výrobca: Albi
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte Sherlock Holmes: Trojitá výzva (SK edícia)

Toto balenie obsahuje sériu 3 samostatných tajuplných hier, preverí vaše schopnosti dedukcie a uvažovania. Nájdete v ňom viac než 150 hádaniek, rébusov a záhad zo sveta Sherlocka Holmesa, ktoré vám doslova zavaria mozgové závity. Prvý diel s názvom Prípad záhadnej stopy precvičí vašu schopnosť dedukcie. Druhý diel s názvom Prípad dvojitého agenta preverí vašu schopnosť myslieť inak. Tretí diel s názvom Prípad kurióznych udalostí preverí schopnosť riešiť hádanky či anagramy.  Hra Sherlock Holmes - Trojitá výzva z edície Mozgovňa obsahuje 3 samostatné sady hier, každá s 50 kartami a rébusmi.

Rozmery produktu: 9,3 x 7,9 x 13,4 cm

Spev siren

Sherlock Holmes: Trojitá výzva (SK edícia)Zaskočený radosťou (1. akosť)Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanieWimex Stolová sukienka PREMIUM 4 m x 72 cm béžová (1 ks)Wimex Slamky papierové rovné, biele 20 cm, O 6 mm (100 ks)Česká divadelní tradice: mýtus, nebo živá skutečnost?NIVEA Men Black&White Invisible Fresh Spray antiperspirant 150 ml