Knihy beletria Pre deti a mládež Dievčenské romány a poviedky

Rozmery: 130 x 210 mm
Edícia: Knihy pre mladých
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Pokrvné putá (Richelle Mead)

Stretnite svojich obľúbených hrdinov v ďalších príbehoch zo sveta Upírskej akadémie!

Sydneina krv je výnimočná. Vďačí za to skutočnosti, že je alchymistka, a teda patrí k záhadnej skupine smrteľníkov, ktorí koketujú s mágiou a slúžia ako most na preklenutie svetov ľudí a upírov. Svojím posledným kontaktom s upírmi si však poriadne skomplikovala život. Jej oddanosť alchymistickému poslaniu bola spochybnená a jej budúcnosť je neistá.

Keď Sydney vytiahnu z postele uprostred noci, je presvedčená, že ju chcú potrestať za jej problematické spojenectvo s dampírkou Rose Hathawayovou. No skutočnosť je oveľa horšia. Jill Dragomírová - sestra morojskej kráľovnej Lissy Dragomírovej - je v smrteľnom nebezpečenstve a moroji ju musia ukryť.

A práve Sydney sa má stať jej opatrovníčkou a ochrankyňou, vydávajúc sa za jej spolubývajúcu na tom najnepravdepodobnejšom mieste: v internátnej škole pre ľudí v Kalifornii. To posledné, po čom Sydney túži, je byť obvinená zo sympatií k upírom. A teraz musí s jedným z nich žiť.

Morojský kráľovský dvor verí, že Jill so Sydney na Amberwoodskej prípravke nič nehrozí, ale vyhrážky, intrigy a zakázaná láska na ne číhajú nielen vonku, ale aj priamo v škole. Veľmi skoro sa ukáže, že ani ukryté pred svetom nie sú v bezpečí.

Súvisiace tovary

Zlatá ľalia (Pokrvné putá 2) (Richelle Mead)
Zlatá ľalia (Pokrvné putá 2)
Richelle Mead | Slovart (máj, 2023) SK jazyk