Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Anglická konverzácia

Introductory Coursebook of English for Students of Diplomacy

od Andrea Demovičová; Zuzana Kurucová z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. august, 2022 EN jazyk

Introductory Coursebook of English for Students of Diplomacy

Autor: Andrea Demovičová; Zuzana Kurucová
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer SR s. r. o.
Rok vydania: august, 2022
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: anglický
Rozmery: 154,0x215,0x14,0 mm
ISBN: 978-80-571-0497-1

Viac o knihe Introductory Coursebook of English for Students of Diplomacy (Andrea Demovičová; Zuzana Kurucová)

Učebnica Introductory Coursebook of English for Students of Diplomacy and International Relations vznikla na základe dopytu po nedostatkových učebných materiáloch potrebných pre vyššie odborné vzdelávanie v anglickom jazyku pre študentov medzinárodných vzťahov a diplomacie.

Autorky vychádzali zo skúseností s výučbou anglického jazyka pre študijný odbor medzinárodné právo, ako aj z dlhoročnej praxe v prednášaní právnej angličtiny pre študentov práva. Výber tém a ich náročnosť sú prispôsobené potrebám súčasných študentov.

Učebnica je výborným pomocníkom pri štúdiu odborného anglického jazyka, a to nie len pre študentov medzinárodných vzťahov a diplomacie, ale úžitok z nej môže čerpať aj širšia odborná verejnosť.

Výhody dyslexie
Spev siren