Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Prepare 2nd Edition REVISED Prepare 2nd Edition C1 REVISED

Prepare Level 9 Teacher’s Book with Digital Pack 2nd Edition REVISED

od Rod Fricker z vydavateľstva Cambridge University Press 2022 EN jazyk

Prepare Level 9 Teacher’s Book with Digital Pack 2nd Edition REVISED

od Rod Fricker z vydavateľstva Cambridge University Press 2022 EN jazyk

Autor: Rod Fricker
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2022
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,91 bodov

Viac o produkte Prepare Level 9 Teacher’s Book with Digital Pack 2nd Edition REVISED (Rod Fricker)

„Teen-appeal“ témy v kombinácii s rozsiahlou prípravou na A2 Key for Schools, B1 Preeliminary for Schools, B2 First for Schools and C1 Advanced.

PRIPRAVTE SA 2. vydanie Úroveň 9 kombinuje témy „násťročných“ s postupnou prípravou na skúšku C1 Advanced. Študenti si užijú interaktívne, prispôsobené hodiny s témami a zdrojmi relevantnými pre ich záujmy. Nový prístup Life Skills inšpiruje študentov, aby si rozšírili obzory a znalosti a zahŕňa poznatky z Cambridge Life Competencies Framework. Učitelia môžu relaxovať s vedomím, že každá jednotka vedie študentov k úspechu na skúške a že kurz vytvára sebavedomých používateľov angličtiny s rozšírenou slovnou zásobou a gramatickými osnovami. Získajte prístup k zvukovej a interaktívnej študentskej elektronickej knihe na Cambridge One.

Výhody dyslexie
Spev siren

Prepare Level 9 Teacher’s Book with Digital Pack 2nd Edition REVISED (Rod Fricker)Úvod do systematickej etiky (Rod Fricker)