Knihy beletria Pre deti a mládež Romány, poviedky, príbehy

Alma Čarozpěv

od Timothée de Fombelle z vydavateľstva Baobab&GplusG s.r.o. september, 2022 CS jazyk

Alma Čarozpěv

Autor: Timothée de Fombelle
Vydavateľstvo: Baobab&GplusG s.r.o.
Rok vydania: september, 2022
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 156,0x222,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-7515-147-6

Viac o knihe Alma Čarozpěv (Timothée de Fombelle)

Druhé dějství napínavé trilogie o otroctví a boji za jeho zrušení v 18. století. Píše se rok 1787. Josef a Alma doputovali po stopách korábu Sladká Amélie a jeho nedostižného pokladu do Saint-Domingue.

Alma však má jen jediný cíl: chce najít svého mladšího bratra Lama. Zatímco ho hledá mezi tisíci otroků, kteří bojují o přežití na třtinových plantážích a bavlníkových polích v Louisianě, Josef znovu přeplouvá Atlantik. Mluví se o vzpourách v Londýně. Moc Versailles ve Francii slábne. Alma s Josefem se sice museli rozdělit, jejich cesty jim ale neustále připomínají, co je spojuje...

Druhá část velkého příběhu o nejdůležitějších věcech – a hlavně o svobodě: té vnější i té, kterou nosíme v sobě, té naší i té pro ostatní.

Výhody dyslexie
Spev siren

Alma Čarozpěv (Timothée de Fombelle)