Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Life Vision Life Vision Intermediate PLUS

z vydavateľstva Oxford University Press 2022 EN jazyk

z vydavateľstva Oxford University Press 2022 EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2022
EAN: 9780194080859
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,37 bodov

Viac o produkte Life Vision Intermediate PLUS Teacher's Guide with Digital Pack - metodická príručka

Príručka pre učiteľa

Digital Pack pre učiteľa obsahuje: Classroom Presentation Tools, Online Practice, Teacher Resources, and Assessment.

Viac o Life Vision:

Novinka Life Vision je zameraná na získavanie jazykových a komunikačných zručností v anglickom jazyku, ktoré sú podmienkou maturity z angličtiny ako medzinárodných skúšok. Slovná zásoba a obsah je zároveň orientovaná na praktické využitie v pracovnom aj súkromnom živote po škole.

Atraktívne témy, ku ktorým sú na internete dostupné ďalšie informácie, dávajú priestor na konverzáciu i ďalšiu prácu.

Slovná zásoba je vyberaná podľa aktuálnych požiadaviek z Oxford 3000™ and Oxford 5000™. To umožňuje študentom osvojiť si tie najpoužívanejšie a najužitočnejšie slová na každej úrovni jazyka podľa SERR, zároveň si osvoja ich používanie v komunikácií.

Kladie dôraz na dôkladné a konzistentné osvojovanie si gramatických javov a slovnej zásoby. Má moderný obsah, ktorí osloví dnešných tínedžerov.  Atraktívne doplnkové videá, moderné vlogy či interaktívne skúmanie tém cez Vision 3600 Interactive images vždy upútajú pozornosť študentov a pomáhajú im tak k trvalejšiemu získavaniu vedomostí a zručností.

Nový nástroj Assessment for Learning pomáha motivovať a usmerňovať študentov počas celého procesu učenia. Skúšobné testy pomáhajú študentom preveriť a zistiť či dosiahli svoj študijný cieľ, zároveň napomáhajú zvýšiť progres a vďaka tomuto neformálnemu sebahodnoteniu získavajú spätnú väzbu ich nadobudnutých vedomostí.

Life Vision a príprava na slovenskú maturitu:

Vocabulary Boosters, Grammar Booster a Grammar Reference – na podporu osvojenia si novej slovnej zásoby a gramatiky. Novinkou sú dve animácie, ktoré pútavým spôsobom vysvetlia v každej lekcií novú gramatiku.

Maturita Speaking Trainer – sú doplnkové strany v pracovnom zošite, ktoré sú zamerané na podporu rozprávania a získavanie tak komunikačných zručností.

Maturita Skills – tieto doplnkové strany v pracovnom zošite so stratégiami v slovenskom jazyku ukážu študentom ako správne postupovať pri maturitnej skúške na príklade vybraných cvičení a tak si osvoja zručnosti ako zvládnuť maturitu.

Online Practice – sú interaktívne cvičenia na rozvíjanie gramatiky, slovnej zásoby a zručností, ako čítanie a počúvanie s porozumením. Sú určené hlavne na domácu prácu študentov na počítači.

Spätná väzba pre učiteľa – učiteľ automaticky dostáva spätnú väzbu o percentuálnej úspešnosti študenta pri riešenie Online Practice úloh, i počet pokusov a čas, ktorý strávil pri danom cvičení.

Mediation activities – pomáhajú študentom pri vytváraní a prehlbovaní kľúčových jazykových zručností prostredníctvom úloh na tlmočenie rôznych informácií svojim spolužiakom, na zhrnutie témy, výkladu témy či poskytnutia vysvetlenia a pod.

Think and Share activities – sú orientované na rozvoj zručností analytického a kritického myslenia, poskytujú priestor na prezentáciu vlastných názorov študentov, aby si študenti vedeli svoje názory zdôvodniť, obhájiť a oponovať iným spolužiakom.

Vision 3600 Interactive images – sú úlohy, ktoré napomáhajú študentom rozvíjať si digitálnu gramotnosť a samostatnosť.

Global skills – aktivity na rozvoj kritického myslenia študentov prostredníctvom riešenia rôznych aktuálnych problémov. V lekciách sú zakomponované ako úlohy napr. successful teamwork, solving problems, cultural awereness, staying healthy, či online safety.

Výhody dyslexie

Life Vision Intermediate PLUS Teacher's Guide with Digital Pack - metodická príručkainsight Intermediate Student's Book Classroom Presentation Tool