Knihy beletria Pre deti a mládež Bystrá hlava

Diagnostika dítěte předškolního věku 2. díl

od Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová z vydavateľstva EDIKA august, 2022 CS jazyk

Diagnostika dítěte předškolního věku 2. díl

Autor: Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová
Vydavateľstvo: EDIKA
Rok vydania: august, 2022
Typ tovaru: brožovaná, šitá nitmi
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 210 x 297 mm
Podtitul: Co by dítě mělo umět ve věku od 3 do 6 let
Žáner: pedagogika

Viac o knihe Diagnostika dítěte předškolního věku 2. díl (Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová)

Pokračování edukativní publikace reaguje na nejčastější otázky týkající se pedagogické diagnostiky a rozšiřuje tematický záběr prvního dílu.

Autorky věnují velký prostor zejména diagnostice dynamické, zaměřené na proces učení a podporu rozvoje každého dítěte. Zároveň nabízejí velké množství aktivit pro naplňování jeho potřeb.

Chcete-li zjistit, co dítě umí a jak jej dále cíleně rozvíjet, je tato kniha určena právě pro vás!

5,0 z 5 (1x)

Monika N. overený používateľ 30. január 2023
Tato kniha zabija
VIna, ktoru nesies