Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Oxford Discover Futures Oxford Discover Future Level 2

od Ben Wetz z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

od Ben Wetz z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Autor: Ben Wetz
Vydavateľstvo: Oxford University Press
EAN: 9780194117340
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,64 bodov

Viac o produkte Oxford Discover Futures Level 1 (A2) Classroom Presentation Tools (workbook) - nástroje na prezentáciu v triede - pracovný zošit B1 (Ben Wetz)

Pokyny na prácu s CPT na stiahnutie

Pracovný zošit B1 - Oxford Discover Futures Level 1 (A2) Classroom Presentation Tools (workbook) - nástroje na prezentáciu v triede

Interaktívna študentská kniha s funkciou automatických opráv, klávesmi pre navrhované odpovede, zvukom, videami a ďalšími aktivitami na podporu obsahu študentskej knihy.

Ako motivovať študentov, aby sa zapojili do jazykového vzdelávania a zúčastňovali sa na kurzoch angličtiny? Ako ich vybaviť zručnosťami, ktoré potrebujú pre budúci úspech?

Oxford Discover Futures šesťúrovňový kurz vytvára pozitívne a motivujúce vzdelávacie prostredie: Poskytuje obsah, ktorý je relevantný, informatívny a vzdelávací. Umožňuje študentom uvažovať o kľúčových otázkach a prehodnocovať svoje odpovede pri rozvíjaní konverzácie.

Oxford Discover Futures nadväzuje na Show a Tell a Oxford Discover. Tieto kurzy ponúkajú školám nepretržitú vzdelávaciu cestu založenú na bádaní, ktorá sa vyvíja spolu so študentmi, ako rastú. Každý kurz poskytuje správnu úroveň poznávacej výzvy na podporu celoživotného vzdelávania a úspechu.

Spev siren