Učebnice, slovníky Základné školy České učebnice ZŠ

Český jazyk 5 - nová generace - Příručka učitele

od Gabriela Babušová; Jaroslava Kosová; kolektív autorov z vydavateľstva Fraus 2022 CS jazyk

Český jazyk 5 - nová generace - Příručka učitele

Autor: Gabriela Babušová; Jaroslava Kosová; kolektív autorov
Vydavateľstvo: Fraus
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 210 x 297 mm
Žáner: Matematika, štatistika
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o knihe Český jazyk 5 - nová generace - Příručka učitele (Gabriela Babušová; Jaroslava Kosová; kolektív autorov)

Příručka učitele nové generace vám bude dobrým pomocníkem a průvodcem učebními materiály pro Český jazyk 5. Přináší nejen komentáře k jednotlivým úkolům v učebnici, ale také spoustu nápadů na rozvíjející aktivity. V hlavní části se krok za krokem věnuje každé kapitole v učebnici; předkládá rady a tipy, jak úkoly v učebnici využít, včetně jejich řešení. Řešení úkolů z pracovních sešitů příručka zobrazuje pomocí vyplněných stránek. V závěru příručky jsou umístěny pracovní listy. Ty obsahují mj. prostor pro vyjádření žáků, tzv. Moje okénko.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy